Volná diskuze

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Jakým způsobem se platí za propagaci příspěvku na FB? Musím být podnikatel nebo si to jenom strhnou z karty? Díky
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Strhávají si z karty rádi, neřádi :-D
Podnikatel být nemusíš, ale zase si nedáš výdaje do nákladů.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Při vytváření kampaně si sám určíš, zda vystupuješ jako FO nebo PO. Platit lze i přes PayPal.

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Já jsem to zkusil jenom za 100 kč a teď to po mě chce fakturační údaje, které nemám. Tak nevím jak to mám udělat.
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

fingever
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 40
Registrace: 30.04.2011
Jak nemáš fakturační údaje? :D Máš nějaký bydliště, ne?
Patrik Fingr - https://www.frontmedia.cz, provozuji mj. online magazín http://www.bydleni-z.cz

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Nastavení účtu pro reklamu > Kupujete reklamu na Facebooku pro obchodní účely? - NE
Nastavení účtu pro reklamu > Jste agentura, která kupuje reklamy jménem inzerenta? - NE

Pak jim stačí jméno.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
krabby píše:
Já jsem to zkusil jenom za 100 kč a teď to po mě chce fakturační údaje, které nemám. Tak nevím jak to mám udělat.


Ale doporučuju si to hlídat. Může se ti stát, že během hodiny přijdeš o měsíční kapesné

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Klasika přes účet, ale pamatuji si reklamu i za SMSky.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
krabby píše:
Já jsem to zkusil jenom za 100 kč a teď to po mě chce fakturační údaje, které nemám. Tak nevím jak to mám udělat.


Vždy můžeš stránku zavřít, ale ted vážně. Příšlo mi to tam vždy srozumitelně napsané a lecos lze najít v helpu.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
xmrnv100 píše:
Nastavení účtu pro reklamu > Kupujete reklamu na Facebooku pro obchodní účely? - NE
Nastavení účtu pro reklamu > Jste agentura, která kupuje reklamy jménem inzerenta? - NE

Pak jim stačí jméno.

Tak jsem to udělal. Teď už jen stačí počkat na konec měsíce a oni si to strhnou?
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
krabby píše:
Tak jsem to udělal. Teď už jen stačí počkat na konec měsíce a oni si to strhnou?


JJ, přijde ti do mailu, že byl tvůj účet "navýšen o kredit"...mně se teda nikdy žádný kredit nenavýšil, jen mi to sežralo peníze na účtu :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Mac píše:
Kartou? Pak už máš to kilo stržené a je tam, kde být má. Jen ve výpisu se ti platba kartou objeví až za pár dní.

Z karty nic neodešlo a na fb je to jako nesplacené, počkám na konec měsíce a uvidíme.
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Platím si reklamu na FB jako FO nepodnikatel pravidelně - Nikde jsem nemusel vyplňovat vůbec nic kromě karty. Platím si reklamu jako jednorázovku za XXX Kč a ne pravidelné čerpání a vždy se reklama spustí a z účtu se nic neodečte, platba se provede sama vždy tak po 7 dnech.

Stalo se mi i to, že jsem na kartě neměl dostatek peněz na odečtení platby (prostě jak se to neodešle ihned, člověk s tím pak moc už nepočítá :D kort já...). V tomhle případě ti jen Facebook hodí do sidebaru hlášení, že platba z tvé karty nebyla provedena, aby sis překontroloval údaje, či pokud je vše v pořádku, platbu kliknutím na button zopakoval.
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se