SEO

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj WD,

zaznamenal jsem prudký propad na dosti konkurenční a vyhledávané slovo. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jedná se o KW Android. Dancing, manuální zásah?

andro.png


Díky za reakce a podněty! S pozdravem Martin

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mohla se změnit pozice webu nebo trend KW - zkontroluj hledanost KW a našeptávač vyhledávače

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
zkontroloval bych
url kam chodili návštěvníci na slovo android
odkazující weby na Tebe zejména se slovem android

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Je možné že si přeoptimalizoval a na KW android je tvůj web prakticky nedohledatelný, pokud tě seznam hodí z první nebo druhé strany až někam do řitě, nejsi ani v první stovce, tak si něco udělal špatně. Neodkazoval jsi v poslední době moc ze slova android?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Zkusím ti dodat trochu optimismu, pokud si nejsi vědom, že jsi udělal "něco opravdu špatného", tak se může také jednat jen o krátkodobý propad. Za pár dní se to samo vrátí zpět. Už se mi to také stalo.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No já měl včera web na první straně cca 5-6 pozice na jedno KW a dneska koukám a nejsem ani na třetí straně. Podle mě zas něco zkouší :)

regus
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 29.05.2014
K tomu obrázku z Collabimu - je nastavené měření i na Google? Pokud ano, měl by být na grafu i ten - chápu to dobře tak, že tam není web na tohle klíčové slovo dohledatelný vůbec (ani dříve)? Když se na to kouknete kriticky - zasloužil si web předtím tu vyšší pozici na Seznamu?

Ale obecně: Nejčastější obecnou příčinnou bývá změna vstupní stránky či penalizace Seznamu na toho konkrétní klíčové slovo. Nebo taky spousta jiných příčin.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Mohla se změnit pozice webu nebo trend KW - zkontroluj hledanost KW a našeptávač vyhledávače


Co má našeptávač společného s mou pozicí?

-- 29. 05. 2014 20:47 --

freez píše:
Je možné že si přeoptimalizoval a na KW android je tvůj web prakticky nedohledatelný, pokud tě seznam hodí z první nebo druhé strany až někam do řitě, nejsi ani v první stovce, tak si něco udělal špatně. Neodkazoval jsi v poslední době moc ze slova android?


No dostal jsem +100, asi tak... :) Žádný ostrý LB jsem netvořil, jedu na čistotu a dětskou prdelku... :)

-- 29. 05. 2014 20:48 --

xmrnv100 píše:
Zkusím ti dodat trochu optimismu, pokud si nejsi vědom, že jsi udělal "něco opravdu špatného", tak se může také jednat jen o krátkodobý propad. Za pár dní se to samo vrátí zpět. Už se mi to také stalo.


No jsem zvědavý, co z toho vzejde... :)

-- 29. 05. 2014 20:48 --

Wladass píše:
No já měl včera web na první straně cca 5-6 pozice na jedno KW a dneska koukám a nejsem ani na třetí straně. Podle mě zas něco zkouší :)


Já je vyzkouším, ty Seznamáky! :)

-- 29. 05. 2014 20:50 --

regus píše:
K tomu obrázku z Collabimu - je nastavené měření i na Google? Pokud ano, měl by být na grafu i ten - chápu to dobře tak, že tam není web na tohle klíčové slovo dohledatelný vůbec (ani dříve)? Když se na to kouknete kriticky - zasloužil si web předtím tu vyšší pozici na Seznamu?

Ale obecně: Nejčastější obecnou příčinnou bývá změna vstupní stránky či penalizace Seznamu na toho konkrétní klíčové slovo. Nebo taky spousta jiných příčin.


Jednalo se o stabilní pozici, vstup je přes tag/android.

-- 29. 05. 2014 20:50 --

Wladass píše:
Že bych dostal ban na "Wedos výpadek" ? :D :D


Já jsem zatím nedostal BaN na KW LG G3... :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tak pozor, Collabim to ještě nezaregistroval, ale už jsem na 10tém místě.

m.cut
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 09.09.2012
Dneska mám něco podobného, do včerejška stabilně na druhý stránce, KW ohledně půjček a dnes propad na 17 stránku.

Pavel Ungr
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 99
Registrace: 27.11.2011
Už jste to tu psali, většinou se jedná o krátkodobý výpadek. Nepanikařit a vydržet pár dní. Takhle drsné penalizace Seznam.cz většinou nedává.

Michal44
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 06.07.2018
Chvilku počkat a pokud propad trvá, tak si postupně projít checklist možných chyb. Zkusit ze zamyslet, jestli jsem nedávno neudělal nějakou změnu url, takže bych mohl přijít o odkazující domény, jestli neproběhla nějaká manuální penalizace atd. Věcí, které by udělali velký dlouhodobý propad zase tolik není. Případně se s někým poradit.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Michal44 píše:
Chvilku počkat a pokud propad trvá, tak si postupně projít checklist možných chyb. Zkusit ze zamyslet, jestli jsem nedávno neudělal nějakou změnu url, takže bych mohl přijít o odkazující domény, jestli neproběhla nějaká manuální penalizace atd. Věcí, které by udělali velký dlouhodobý propad zase tolik není. Případně se s někým poradit.


Takhle se linkbuilding nedělá. Takhle ne kamaráde.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se