Wordpress

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Odkud betrete na své weby free wordpress šablony? Já mám zkušenosti s magpress, ale přivítal bych i něco dalšího, ať je z čeho vybírat :D

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
napisu do googlu free wordpress templates

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
ale Magpress nejsou moc koser, je to warez, a zadna free :D
potom se lidi divi, ze jim neco blbne, koliduje, a pokud si myslite, ze vetsina tech sablon nejsou preplneny backdoorama, malwarem, shitem, a prinejlepsim nenapadnymi zpetnymi odkazy, tak GL :)

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
Zrovna nedávno jsem četl anglický blogpost (bohužel už nevím kde) o warez šablonách a pluginech. Snad všude se nacházel nějaký enkódovaný kód, který např. po instalaci pluginu odesílal útočníkovi přihlašovací údaje, příp. mu vytvořil nového uživatele, atd.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Nech si vlastní šablonu "nakodovat"...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já mám rád základní šablony. 2010 a 2014 jsou super (existují k nim rozšiřující pluginy). Nedávno jsem potřeboval nějakou originálnější tak jsem sáhl na wordpress.org. Vyhovuje mi jednoduchost. Na míru jsem potřeboval šablonu snad jen 2x tam šlo spíše o funkčnost než vzhled.

365solutions
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.12.2012
Pěkné free šablony jsou i přímo na wordpress.org. Ty by měly být košer, nebo ne? Stačí je trochu upravit a je to. Jinak se podle mě vyplatí členství na prémiové šablony. Jeden kousek pak vychází na pár drobnývh. No a nejlepší šablonky jsou samozřejmě na themeforest, ale to už je cenově trochu výš.

Pan W.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 14.05.2014
Na mafiashare.com jsou i nějaké free šablony, nicméně žádnou jsem nikdy nepoužil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se