Aktuální události

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Zhruba po mesiaci seznam opäť aktualizoval Srank, zaznamenali ste nejaké výrazné zmeny, prípadne nejaké kuriózne prípady ?
Mne na väčšine webov buď srank stúpol alebo stagnoval, ako ste dopadli vy?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
U mě srank stoupl u dvou webu na 2 jelikož byl na 0 :-) A u dvou zůstal tam kde byl.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

HajekJirka
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 26
Registrace: 22.08.2011
A není to jedno?
Kdo to má pořád hlídat? :-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Namátkově jsem otestoval poslední web a z Srank2 na Srank4. Jsou to jen bezvýznamná čísla.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:
Namátkově jsem otestoval poslední web a z Srank2 na Srank4. Jsou to jen bezvýznamná čísla.

ak by boli úplne bezvýznamné tak by neexistovali :)
- máš pravdu sú to len čísla, ale stali sa marketingovým artiklom

HajekJirka
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 26
Registrace: 22.08.2011
Mě by spíš zajímalo jak ty ranky hlídáte?
Používáte veřejné služby nebo máte vlastní scripty?

Nebo jak Wladass - namátkou?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
skopčím z dokumentu 60 adries a hodím skontrolovať na xrank, o prepočte sa väčšinou dozviem na twiteri alebo pri kontrolovaní updatov na i-makings.com

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já je nekontroluju, kontroloval jsem jej jen u jednoho webu na základě tohoto topicu, mě jsou ranky ukradený, pro mě jsou hlavní pozice ve vyhledávačích ;)

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Wladass píše:
Já je nekontroluju, kontroloval jsem jej jen u jednoho webu na základě tohoto topicu, mě jsou ranky ukradený, pro mě jsou hlavní pozice ve vyhledávačích ;)

Mám pocit nebo pohrdáš rankama? Nebo jsi převlečený vodička?
Některé lidi ranky i živí věř mi.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Inak Otakar, ako to vyzerá s webmi, ktoré sú tu v rankoch? Zaznamenal si nejaký väčší update? Viem, že o tom každý kecá, tak asi áno, ale napríklad by bolo fajn robiť štatistiky, že zo všetkých webov, koľko klesol PR/SR po update (v %-tách samozrejme) - takto by sa dali robiť pekné dlhodobé štatistiky...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Milan_B. píše:
Wladass píše:
Já je nekontroluju, kontroloval jsem jej jen u jednoho webu na základě tohoto topicu, mě jsou ranky ukradený, pro mě jsou hlavní pozice ve vyhledávačích ;)

Mám pocit nebo pohrdáš rankama? Nebo jsi převlečený vodička?
Některé lidi ranky i živí věř mi.


Ne nejsem převlečený vodička :) A ano ranky a jejich hodnota je mi v celku ukradená, kladu důraz na pozici ve vyhledávačích a na to ranky nemají žádný vliv.
Odkazy nekupuji/neprodávám takže je mi to jedno i z tohoto směru.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Srank vyjadřuje procentuální zastoupení "síly" webu na seznamu. Až bude mít zde na webdeal provozovatel k dispozici pár desítek tisíc webů bude možné zjistit tyto procenta. Na což se celkem těším.

Milan_B.: nevíš kolik se teď pohybují ceny sranku 80,90,100? Srank 70 se pohybují 1000 CZK/měsíc. Na srank 80 jsem byl svědkem obchodu za 5K 3 měsíce. Když jsem to kupujícímu chtěl rozmluvit, tak mi řekl, že je to teď super deal. Tak netuším kolik si můžou účtovat 90+ :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Naprosto souhlasím s Wladassem. Důležitější věci než výše ranků je pozice ve vyhledávači a návštěvnost. Ale je i bohužel pravda, že dost lidí kouká jen na tyto čísla a jsou jimi zblblý doslova. Já odkazy též nekupuji a je mi srdečně jedno jaký rank má odkaz získaný pro můj web.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
alijosha: takže pokud by měl tvůj web srank 70, tak vyměníš bez problémů odkaz s tématickým webe srank 0?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nevyměním, jelikož odkazy neměním :-) Nikdy jsem toto nedělal a zrovna nejhorší návštěvnosti a pozice jsem neměl. Neříkám, že by třeba výměnou nebyli ty pozice ještě lepší, ale nemám nikde xxx odkazů na další weby. Myslel jsem to ze své pozice, že je mi jedno jaký získám já odkaz, že neřeším ranky u nich. Odkazy si měním jen na svých webech mezi sebou maximálně.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
- pochybujem, že by sa našiel niekto, kto by podobnú výmenu zrealizoval

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Takový člověk se nikdy najít ani nemůže. Ten co neví o co jde a měnil by, tak ten toho sranku nikdy nedosáhne a ten kdo ví o co jde nevymění.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Wladass píše:
Milan_B. píše:
Wladass píše:
Já je nekontroluju, kontroloval jsem jej jen u jednoho webu na základě tohoto topicu, mě jsou ranky ukradený, pro mě jsou hlavní pozice ve vyhledávačích ;)

Mám pocit nebo pohrdáš rankama? Nebo jsi převlečený vodička?
Některé lidi ranky i živí věř mi.


Ne nejsem převlečený vodička :) A ano ranky a jejich hodnota je mi v celku ukradená, kladu důraz na pozici ve vyhledávačích a na to ranky nemají žádný vliv.
Odkazy nekupuji/neprodávám takže je mi to jedno i z tohoto směru.

Jestli ty nejsi trošku kecka
post4329.html#p4329
post4385.html#p4385

nebo za co jsi tam utratil všechny WB

Drago píše:

Milan_B.: nevíš kolik se teď pohybují ceny sranku 80,90,100? Srank 70 se pohybují 1000 CZK/měsíc. Na srank 80 jsem byl svědkem obchodu za 5K 3 měsíce. Když jsem to kupujícímu chtěl rozmluvit, tak mi řekl, že je to teď super deal. Tak netuším kolik si můžou účtovat 90+ :D

netuším

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ranky zajímají každého, kdo říká že ne, tak kecá a nebo je BFU. Každého z nás ovlivňují a ať si člověk říká, že mu na rancích nezáleží, tak přesto je občas sleduje aby věděl zhruba jak na tom je.

Drago: Dáváš moc daleké cíle, v plánu mám i dřívější. ;-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
To Milan_B.: nesleduju, jak říkám, ranky jsem nikdy nepotřeboval. Původní záměr proč jsem tam weby narval bylo to, že jsem myslel, že to je veřejné a ne vázané na uživatele. Veřejné jako např. PR Weby a Seznam katalogů čily aby se z toho mohla udělat částečná reklama, ale není tomu tak :)

Jinak k původnímu tématu projel jsem tedy weby a pár webů z S-rank0 na S-Rank4, další pak skoro beze změny a pouze u jednoho webu pokles z S-Rank6 na S-rank5 :)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Ranky sleduji, ale spím i bez nich klidně. Dneska usnu rychleji, protože mi na rostworld.cz stoupnul na 5...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Drago píše:
Srank vyjadřuje procentuální zastoupení "síly" webu na seznamu. Až bude mít zde na webdeal provozovatel k dispozici pár desítek tisíc webů bude možné zjistit tyto procenta. Na což se celkem těším.

Milan_B.: nevíš kolik se teď pohybují ceny sranku 80,90,100? Srank 70 se pohybují 1000 CZK/měsíc. Na srank 80 jsem byl svědkem obchodu za 5K 3 měsíce. Když jsem to kupujícímu chtěl rozmluvit, tak mi řekl, že je to teď super deal. Tak netuším kolik si můžou účtovat 90+ :D


Drago - mal som pár ponúk na SR 7(jednalo sa o warez weby - tj. hneď zamietnuté) - cena 750 KČ +, ponuku s vyšším rankom som nedostal...

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Celkem jste mě překvapily cenami, a to jsem si myslel, že jsem drahý!

Nelze někde najít průměrné ceny odkazů dle ranků? Vím, že záleží na dalších faktorech, ale pouze nějaké orientační. Zajímal by mě například PR 3, SRANK 50 a další odstupňování.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Mne sa s-rank moc nepohol, teda na pár weboch čo som pozeral.

Čo sa rankov týka, dokým sa bude za ne platiť, nemám dôvod ich nesledovať :)

LukasP: http://directo.sk/pricelists - tu máš tabuľku ako predáva(teda neviem či ešte predáva) odkazy directo, ale myslím, že sa dajú predať odkazy podstatne drahšie.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Directo predáva, avšak má nejako divne nastavené ceny. Sú fakt nízke a veľmi veľký dôraz dáva na PR, pričom si myslím, že SR sa už ako-tak vyrovnáva hodnotovo s PR ...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se