Volná diskuze

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
zdravim,
vytvarim nejake male nalepky na prelepovani smluv, puvodni zamer byl vytisteni nalepek na jednu samolepici A4, pak to narezat na kousky cca 2x5cm. Bohuzel jsem narazil na divny problem - male nalepky vubec nejdou odlepit podkladove vrstvy.
Nemate nekdo tip co s tim aby to fungovalo nebo nejaky konkretni druh tech A4 samolepek se kteryma to funguje?
Tisknu to na normalni barevne inkoustove tiskarne, kdyz to zanesu do reklamky tak to bude stat majlant.

dekuji.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Hmmm...asi něco
Kód: Vybrat vše
http://www.rafoshop.cz/samolepici-etikety--stitky--a4/
...různé rozměry, v lepším papírnictví to asi koupíš i po kusech...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dopadl jsem podobně když jsem dělal polepky na zvonky, kup si arch se štítky a udělej si šablonu pro tisk, pak to jde jedna báseň.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
to me taky napadlo, jenom navim jeslti se me na to podari presne trefit, ted na to zrovna delam sablonu v gimpu

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ideální řešení je koupit takovej papír, na kterej už šablona ve Wordu, nebo Open Ofice už je :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
to jde? Takove samolepky taky nekde mam ale nevim jestli je na ne sablona.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Všechno jde, jenom deštník v řiti neotevřeš :-D Jestli máš MS Office, tak si otevři MS Publisher a tam najdeš typ publikace "štítky" a tam si buď uděláš šablonu vlastní podle rozměru štítku kterej sis koupil, no a nebo si vyber typ papíru kterej už tam je a ten si někde kup. Vybereš rozměr štítku, dáš pravé tl. myšáka a dáš duplikovat. Máš A4 plnou štítků, když si koupíš papír od stejného výrobce a stejný tip, res. číslo papíru, tak už potom jenom tiskneš. Výroba a tisk štítků v Publisheru jde jak po másle. Dělám tam i obálky, hl. papír atd.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
ms publisher vubec neznam, ale je mozne ze ho tady na nejakem pocitaci najdu, podivam se az bude cas. Zatim se chystam vytisknout to na normalni nalepku a riznout sikmym rezem aby se vytvoril trochu presah jedne vrstvy, pak by to mohlo jit loupat lip. Zatim sem se k tomu ale nedostal, jako obvykle nestiham :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
MS Publisher je součástí Office tuším od verze 2007, tak na to jukni, je to docela dobrej nástroj.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No MS publisher, ani na PC nemusí mít, i když má MS Office.
Jde o to jakou verzi má - http://www.microsoft.com/cze/office/2007/
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
na svem pc mam open office ale na na ostatnich by mel byt nejaky docela novy ms office, zitra to vyzkousim.

btw. zda se me to nebo je na webdylu nejak mrtvo? Chtelo by to nejakou aktivitu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se