Kritika stránek

jarmila.kozenska
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 28.04.2014
Dobrý deň,

poprosila by som Vás o kritiku prerobenej stránky Facebook pro fimy podľa vašich postrehov z minulosti.

Ďakujem.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Krank
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 20.05.2014
Zapracoval bych na textech, nepůsobí na mě ..hmm jak bych to řekl.. přesvědčivě. Přijde mi to jako plané řeči. Využijte např. případové studie. Chybí mi také reference.

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Určitě bych pro správu sociální sítě nehledal někoho s takovým free šablonovým webem a odfláklými texty. Pokud chcete 3500 (brambor, nebo čeho) / měsíc za to co nabízíte (cenu komentovat nebudu), pak byste měli mít o dost reprezentativnější web.

Dělá to někdo u vás full-time? Kolik máte klientů od spuštění?
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Shazad
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 50
Registrace: 28.06.2012
neviem co mam na free sablone kritizovat, uz som videl asi 10 webov stym istym designom.

mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
Nic proti, ale připadá mi to jako spíchnuté horkou jehlou za pár hodin a s nulovými náklady.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jestli je toto "prerobená" stránka, popravdě bych nechtěl vidět tu, co byla tedy předtím. Kdybych byl náhodou potencionální klient a na stránku narazil, okamžitě odcházím. Je to naprosto amatérsky zpracované, použité nevhodné barvy dle zaměření (free šablonu nehodnotím,tam není co,když jí používá xxx dalších vebů). Neúplné kontakty (sídlíme v Praze je trochu široký pojem), žádné reference atd. atd..

Když vezmu v potaz cenu, tak je to dle mě poměrně drahá sranda za 3500 korun/měsíc (3-6 příspěvků a nic moc víc). Je hezké, že zmiňujete správu reklamy, ale to jsou další peníze měsíčně navíc (o tom tam nikoho neinformujete). Chyb je tam mnohem víc, vypsal jsem v rychlosti jich jen pár.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Kontra barvu pro modrou, dobrý tah. Vám a vám, pokud vykám neznámému, tak s malým ne?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mastherish
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 07.06.2014
Určitě jsem pro modrou barvu už kvůli sociálním síťím.
Navíc zelená ve FAQ je velmi zvláštní.
Asi by neuškodilo vložit na ostatní stránky ikonky.
Jsem spamer z hostingu Banan.cz, vyznačující se svojí nespolehlivostí a nepoctivým chováním.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se