Aktuální události

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj WDčkáři,

další srandamače ve fotbale v Brazílii jsou tu. Již 20té mistrovství hostuje v brazilském Sao Paulu a dalších městech, Češi ale chybí. Sázkovky praskají ve švech a affiláci hledají obživu za kus odkazu s cenným kódem. Jak monetizujete? Fotbalový svátek začíná!

Víte že? FIFA potvrdila, že na mistrovství světa 2014 poprvé použije technologie pro správné uznání branky. Bude se jednat o technologii HawkEye a GoalRef. Maskotem mistrovství světa je pásovec v barvách brazilské trikolóry, tedy v modré, zelené a žluté barvě. Pelé navrhl, aby se jmenoval Pelezinho, ale narazil na odpor mezinárodní federace FIFA. Nakonec jméno vybrali fanoušci a maskot se tak bude jmenovat Fuleco (Wiki).

Obrázek

"Klíčujeme" na keywordy ms 2014 ve fotbale online nebo mistrovství světa ve fotbale 2014? Co ti takováto akce přinese? Poděl se do komentů! Pro tuto událost byla připravena i mobilní aplikace pro Android a iOS. Budete MS 2014 sledovat?

S fotbalovým pozdravem Martin

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Pro MS jsem žádný web neudělal, protože jsem se ho rozhodl monetizovat jako sázkař :D alespoň mám větší chuť na zápasy koukat a to napětí je k nezaplacení, třeba včera kdy jsem vsadil na výhru Brazílie o 2 a více gólů, no zachránil mě až Oscar v 91. minutě :-) a to jsem měl asi 10 min na tiketu nakliknuto, že oba týmy dají gól a pak jsem to zrušil, to bych měl vyděláno už po 29. minutě :-)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Novou technologii pro správné uznání gólu včera ukázali, i když ve všech případech bylo jasné pouhým okem, že míč přešel celým objemem za brankovou čáru. Ale konečně posun, určitě se během mistrovství najde situace, kdy to pomůže.
Můžou ale začít také pracovat na technologii pro správné nařízení pokutového kopu :-D Protentokrát mi ale nevadí, že jí ještě nemají, měl jsem také vsazeno na Brazilii v handicapu...

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
hnus hnus hnus ! Nenavidim fotbal. Akorat banda omezenych agresivnich blbecku co vzdycky zcela beztrestne rozsekaji pulku mesta. Ja bych to vsechno pozaviral do kriminalu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
PcDr. Marty píše:
hnus hnus hnus ! Nenavidim fotbal. Akorat banda omezenych agresivnich blbecku co vzdycky zcela beztrestne rozsekaji pulku mesta. Ja bych to vsechno pozaviral do kriminalu.


Tak ono to není jen na fotbale, stačí se podívat na kdejaké spolky holohlavců, anarchistů atd.. Hlavně nejde to co píšeš posuzovat globálně, jelikož za to sport jako takový nemůže, ale lidi, co si říkají fanoušci a přitom jim vůbec o hru samotnou nejde a mají jí jen jako záminku.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Lukáš Charvát píše:
Pro MS jsem žádný web neudělal, protože jsem se ho rozhodl monetizovat jako sázkař :D alespoň mám větší chuť na zápasy koukat a to napětí je k nezaplacení, třeba včera kdy jsem vsadil na výhru Brazílie o 2 a více gólů, no zachránil mě až Oscar v 91. minutě :-) a to jsem měl asi 10 min na tiketu nakliknuto, že oba týmy dají gól a pak jsem to zrušil, to bych měl vyděláno už po 29. minutě :-)


Taky bych si asi na něco vsadil, máš nějaké tipy? "Tutovky"? :)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Na MS tutovky nejsouuuuu :-)

Co budu následně sázet - Uruguay x Kostarika padne 3 a více gólů, Anglie neprohraje s Itálií, Pobřeží Slonoviny - Japonsko oba dají gól.
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vydělat na MS není zase až tak těžké, stačilo dát za 1 000 Kč přesný výsledek zápasu ŠPA - NIZ a něco málo by to asi hodilo :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se