Kritika stránek

Mastherish
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 07.06.2014
Zdravím :)
co říkáte na web http://www.rd-domy.cz/
Dle mě si to chce pohrát hlavně s menu.
Ale budu rád za Vaše návrhy :)
Jsem spamer z hostingu Banan.cz, vyznačující se svojí nespolehlivostí a nepoctivým chováním.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Hm stránky jakžtakž, doména se mi teda vůbec nelíbí...

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
No fuj ten banán ale poskytuje hrozně škaredé šablony :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Popravdě, po vzhledové stránce nic moc (je vidět, že je to zdarma) a nic moc ani po té obsahové tedy.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Mě se nezdá ta patička. Jednak jsou tam ty odkazy zbytečné a pak by se mohlo nějaké Google zvířátko naštvat a nadělat neplechu. Ostatně i Seznam nemá rád lištičky. Nebylo by lepší to dát pryč a někam pod ten toplist nacpat: www.rd-domy.cz hostuje u Banan.cz anebo nějaký obecný banner 125x125? Na Google je 210K výsledků "Webové stránky zdarma od BANAN.CZ" Společnosti co nakupovali reklamu do WP šablon by mohli vyprávět jaké problémy to dokáže udělat.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
P.S.
Mastherish je někdo z banánu a dělá tady linkbuilding těm co si připlatit službu k webu zdarma a zárověn tady propaguje banán..... a banánu nezáleží na svých klientech když těm odkazům nedá ani nofollow

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
katalog píše:
P.S.
Mastherish je někdo z banánu a dělá tady linkbuilding těm co si připlatit službu k webu zdarma a zárověn tady propaguje banán..... a banánu nezáleží na svých klientech když těm odkazům nedá ani nofollow

Banán má takovou reputaci, že jeden odkaz zde v podpisu díru na webhostingovém trhu rozhodně neudělá ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kdyby byly odkazy v patičkách takovou hrozbou, tak by na to určitě doplatil i WordPress.org.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
WordPress.org už dávno přesáhl kritickou hodnotu, tomu už nic neublíží :)

Btw. já penalizaci čistě za patičky nikdy nedostal a to jsem jel i obsahové farmy. Spíše jsem se s tím setkal u pár lidí, co se zúčastnili různých lištičkových služeb.

Mastherish
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 07.06.2014
Takhle :) Všem co kritizovali web, k čemuž toto téma slouží, děkuji a věřím, že kritika pomůže.
Jsem spamer z hostingu Banan.cz, vyznačující se svojí nespolehlivostí a nepoctivým chováním.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se