Kritika stránek

classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
Rozjíždím cestovatelský web a rád bych se vás zeptal, jaké konkrétní informace chcete vědět, abyste se mohli rozhodnout, zda do dané země vůbec chcete jet a jaké vás můžou třeba přesvědčit, že do té země vycestujete (např. když se budete rozhodovat mezi zeměma). Chybí vám tam něco důležitého?

Všeobecné informace, především o tom, co je pro konkrétní zemi charakteristické.

O lidech.

Pár nej.

O oblastech v zemi:

O městech (pro přehlednost seřazené pod oblasti):

Doprava do země (destinace)

Doprava v zemi – hromadná a individuální

Víza:

Očkování

Měna a kurz

Cenová hladina:

Jazyky (oficiální a mluvené):

turistické pasti (no go zóny):

Kriminalita:

Pír tipů, co se jinam nevešly:

Pro konkrétnost jsem takovým způsobem zpracoval Izrael, myslím, že je to země, kterou tu moc lidí nezná, tak to třeba bude i zajímavé čtení. Nehodnoťte prosím design, je to basic šablona.

Díky za podnětné komentáře

http://www.topdestinace.cz/izrael/

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ani sem nečetl tvůj post a otevřel rovnou web. Jak rychle jsem očima přejel tvůj post, tak rychle jsem web zavřel. Přečti si prosím minimálně něco o formátování textu.
Textnalepenýnasoběasemtamtučnépísmosefaktnedáčíst.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Určitě nějaké náklady na cestu, tip na ubytování, památky zajímavosti apod.
Jinak, na čem ten web vydělává?

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Proč většina lidí spěchá to je děs.
Dáváš do hromady článek a pak to tam nasere* halabala cak cak fotky neupravený celý nečitelný jak píše wladass.
Celý web je odfláknutý sakuprdum.
Fujtajbl

classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
Wladass píše:
Ani sem nečetl tvůj post a otevřel rovnou web. Jak rychle jsem očima přejel tvůj post, tak rychle jsem web zavřel. Přečti si prosím minimálně něco o formátování textu.
Textnalepenýnasoběasemtamtučnépísmosefaktnedáčíst.


no já jsem to trochu zkoušel, ale chtělo by to víc práce než mám teď čas, tak jsem zkonstruoval jen text.

-- 29. 04. 2014 22:39 --

wico píše:
Proč většina lidí spěchá to je děs.
Dáváš do hromady článek a pak to tam nasere* halabala cak cak fotky neupravený celý nečitelný jak píše wladass.
Celý web je odfláknutý sakuprdum.
Fujtajbl

mě zajímá jen názor na text, proto jsem to nedal do kritiky grafiky. nemám teď čas ani na formátování (navíc nějak s upgradem WP hapruje.), na WT je kritika pouze psaní, tady ne..:(
a spěchám proto, že vzhledem k super tarifům do Izraele tam plánuje cestovat víc lidí, než kdy předtím (taky kdo by za litr nejel :) a řekl bych že ti lidi budou radši číst neformátovanej text než žádnej.

-- 29. 04. 2014 22:44 --

Poptavka-zdarma.cz píše:
Určitě nějaké náklady na cestu, tip na ubytování, památky zajímavosti apod.
Jinak, na čem ten web vydělává?

s nákladama na cestu je to právě trochu problém, neb je má každý dost individuální. ale udělám nějaký "cestovka style" trasy a k tomu ceny. ceny jsem uvedl jen u tohohle výletu
http://www.topdestinace.cz/do-izraele-n ... l-aviv-ii/

web nemá žádný náklady (krom domény - a tu stovku ročně zvládnu), tak od něj nic nepotřebuju. to ale neznamená, že časem třeba něco nevydělá.

-- 29. 04. 2014 23:07 --

tak jsem tam teda apon udelal odstavce

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Chybuješ
a řekl bych že ti lidi budou radši číst neformátovanej text než žádnej.

když by ti 10 lidí nabízelo stejnou věc za stejný peníze a 9 z nich by bylo neupravených špinavých smradlavých a blábolilo by pátý přes devátý a jeden byl upravený voňavý mluvil jasně a přehledně od koho by jsi koupil poku nejsi fetishista od smraďocha?
S texty plus dojem celek webu je to stejný.

Pokud ses ptal jen na kritiku textu tak to nevim nečetl jsem to, protože se mi zamotala hlava z toho a musel jsem si dát litr vína

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
wico píše:
Chybuješ

když by ti 10 lidí nabízelo stejnou věc za stejný peníze a 9 z nich by bylo neupravených špinavých smradlavých a blábolilo by pátý přes devátý a jeden byl upravený voňavý mluvil jasně a přehledně od koho by jsi koupil poku nejsi fetishista od smraďocha?
S texty plus dojem celek webu je to stejný.

Pokud ses ptal jen na kritiku textu tak to nevim nečetl jsem to, protože se mi zamotala hlava z toho a musel jsem si dát litr vína


...já bych si koupil od špinavého smraďocha...mám rád "nestandardní" lidi :-D

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Izraelci jsou otevřený a veselý národ který se pravidelně umisťuje na předních místech v průzkumech o nejštastnější národ planety.


Bych byl taky kazdej den stastnej a veselej, ze sem se dozil rana, ze me neexplodovala nejaka bomba za krkem :D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Odstraň ty smajlíky, to je hrůza.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
muzete mi dat nejaky tip na letenku do izraele za 1000 ? :) diky

Pan W.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 14.05.2014
Za 1000? Nejlíp jsem našel z ČR snad okolo 1500 Kč... Za litr možná z Budapeště.

EDIT: Jinak se chci zeptat, nepřemýšlíš o prodeji webu? Pokud ano, napiš mi do SZ návštěvnost a představu o ceně.

Co se týká obsahu, docela se mí líbí články "Izrael na otočku". Pokud webu dáš alespoň pár základních hodin práce navíc, může vypadat určitě lépe (šablona + překlad). Fotky lidem taky pomůžou víc, když ne fotky, tak alespoň videa.

Sám vlastním cestovatelský portál, dělám na něm snad už tři roky a hotovo (abych byl spokojen), nemám určitě vše.

classic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 86
Registrace: 22.04.2012
čau,
sorry za menší pauzu, ale opravil jsem co šlo a i to velmi zpřehlednil, alespoň co jsem zvládnul (zajímavý, že nejvíc jste si na design a přehlednost stěžovali vy tady a nejmíň na zpovědnici!!! bože kde to jsme??!!)
Mrkněte na to prosím, hlavně jestli se vám pozdává nějaký informační charakter věci. Příští tejden frčím na pár měsíců do Skandinávie (wow to bude focení) a tak bych to chtěl mít jako takovou základní obsahovou šablonu, tak zda vám tam něco nechybí (jakože určitě jo).



K pár dotazům a poznámkám:
Kohy: jj, smajlíci odstranění (doufám že všechny)
dokec: asi před dvěma týdnama měl wizzair akci 1+1 viz třeba tu https://www.facebook.com/DoIzraeleBezObav
Pan W.: se pochlub co provozuješ za web (jestli nechceš veřejně, do PM, ale jsem tu jednou za Uherák). Prodej webu v úmyslu nemám.

p.s. jestli máte nějakej dobrej nápad na šablonu, tak sem s tím, zkusil jsem nahodit šablonu market (se mi jakože fakt líbila), jenže se mi tam vůbec nezobrazovaly fotky a vůbec to pod mejma rukama nefunguje, no..ale něco podobnýho bych si dovedl představit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Upřímně řečeno, Izrael mě nezajímá a kdyby náhodou jo, tak bych z webu stejně utekl (hrozný vzhled - základní nic moc šablona, která je navíc nepřeložená). Být tebou, tak bych odladil i toto.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se