Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dnes jsem nasadil novou verzi WebDealu. Po včerejší úpravě přináší tato verze další úpravy v designu.

Konkrétně se měnil:
- písmo napříč fórem
- úprava hlavičky fóra (konkrétně si všimněte tlačítka nahoře, po jeho rozkliknutí se vám zobrazí možnosti jako Můj profil, Nastavení a Odhlásit se)

Na dnešní update brzy naváže plně responzivní vzhled fóra. Vzhledem ale k tomu, že dnešní novinky jsou poměrně zásadní bych vás poprosil o kritiku této úpravy + případné návrhy.

Děkuji,

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Smazal si stínování na modrým podkladu, udělej to pls i u šedivého podkladu, který je v menu nahoře (Diskuze, aukce atd). Je to fakt jak pěst na oko.
Jinak super, vypadá to moderněji a sluší to.

Wales
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 113
Registrace: 30.01.2012
Chybí mi nahoře stav kreditu, možnost jeho dobití..

Jedná taková technická věc, nešlo by hranici pro dobití snížit na 100,-Kč jako má WT..?

David Klouček
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 01.06.2013
Z kombinace světlá (pozadí atd.) + tmavě modrá bolí oči. Je to takový ponurý. Původní design byl lepší.
Nette programátor | Student | Kolesolog | Hrebenarolog

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
1) Souhlasím se zmíněným - stínování v horní šedé liště NE
2) Zmenšený text samotných příspěvků se mi hůře čte, a se zdůrazněným datem a časem publikace tak nějak zapadá a stává se nevýrazný.
3) Zmenšené podpisy jsou OK, ty původní občas rušily.
4) Změna odstínu modré OK

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Děkuji hoši za vaše postřehy.

Wladass píše:
Smazal si stínování na modrým podkladu, udělej to pls i u šedivého podkladu, který je v menu nahoře (Diskuze, aukce atd). Je to fakt jak pěst na oko.
Jinak super, vypadá to moderněji a sluší to.

Nesmazal, jen ho zjemnil. Stejně tak teď u menu.

Wales píše:
Chybí mi nahoře stav kreditu, možnost jeho dobití..
Jedná taková technická věc, nešlo by hranici pro dobití snížit na 100,-Kč jako má WT..?

Zatím to uděláš skrze červené tlačítko Wales -> Můj účet. Jinak si klidně můžeš dobít 100 Kč, akorát ti to místo automatického robota přičtu sám ručně (mám to na jeden klik).


David Klouček píše:
Z kombinace světlá (pozadí atd.) + tmavě modrá bolí oči. Je to takový ponurý. Původní design byl lepší.

Trochu jsem tu bílou ztmavil. Je to už lepší?

xmrnv100 píše:
1) Souhlasím se zmíněným - stínování v horní šedé liště NE
2) Zmenšený text samotných příspěvků se mi hůře čte, a se zdůrazněným datem a časem publikace tak nějak zapadá a stává se nevýrazný.
3) Zmenšené podpisy jsou OK, ty původní občas rušily.
4) Změna odstínu modré OK

Stínování zmírněno (je tam jen opravdu decentní, ne moc postřehnutelný stín).
Písmo zvětšeno + dostalo tmavší odstín šedé (místo #555 - #303030).

Pokud byste našli nějakou nedokonalost nebo by vám ještě něco vadilo dejte mi o tom prosím vědět.

Děkuji,

KMSoft
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 35
Registrace: 04.07.2013
Malá chybička u toho nového buttonu uživatelských nástrojů.
Nyní je to napozicované na left: 0 a tím pádem se to otevírá do "země ničeho" (= mimo layout a obrazovku), doporučoval bych to napozicovat opačně, tedy zarovnat pravé okraje, aby se to otevíralo "dovnitř"
Martin Kanala
www.kmsoft.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Wales
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 113
Registrace: 30.01.2012
Otakar Pěnkava píše:
Zatím to uděláš skrze červené tlačítko Wales -> Můj účet. Jinak si klidně můžeš dobít 100 Kč, akorát ti to místo automatického robota přičtu sám ručně (mám to na jeden klik).


Ok, díky. Plánuješ zavést další možnosti plateb? Velmi mi vyhovuje platba kartou, jelikož to je okamžitá platba..

-- 29. 06. 2014 18:16 --

Otakar Pěnkava píše:
Přesně nechápu co máš na mysli. Myslíš to červené tlačítko?


Má namysli tu tabulku, která vyskočí po kliknutí na to červené tlačítko, je mimo obrazovku..

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přemýšlím nad tím implementovat Gopay/PayU. Jinak pokud máš Fio, tak převod také proběhne okamžitě.
To menu po kliknutí na tlačítko se mi zobrazuje správně. Hoši, jaký používáte prohlížeč?

David Klouček
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 01.06.2013
Otakar Pěnkava píše:
Trochu jsem tu bílou ztmavil. Je to už lepší?


Už je to OK.

Nevim co si myslí ostatní, ale mě se ten Arial v textu příspěvku moc nehodí.
Nette programátor | Student | Kolesolog | Hrebenarolog

Wales
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 113
Registrace: 30.01.2012
Otakar Pěnkava píše:
Přemýšlím nad tím implementovat Gopay/PayU. Jinak pokud máš Fio, tak převod také proběhne okamžitě.
To menu po kliknutí na tlačítko se mi zobrazuje správně. Hoši, jaký používáte prohlížeč?


Ano, určitě by to byl krok vpřed, jelikož tuto platební metodu použije většina lidi, jelikož u této služby potřebuji mít kredit přičtený okamžitě..
Před pár dny jsem narazil na jiný systém než GoPay nebo PayU, také vypadá dobře: http://www.thepay.cz/

Používám Google Chrome Verze 35.0.1916.153 m, už je to lepší, ale stále trošku přesahuje mimo rozsah obrazovky..
webdeal.png

KMSoft
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 35
Registrace: 04.07.2013
Wales píše:

Ano, určitě by to byl krok vpřed, jelikož tuto platební metodu použije většina lidi, jelikož u této služby potřebuji mít kredit přičtený okamžitě..
Před pár dny jsem narazil na jiný systém než GoPay nebo PayU, také vypadá dobře: http://www.thepay.cz/

Používám Google Chrome Verze 35.0.1916.153 m, už je to lepší, ale stále trošku přesahuje mimo rozsah obrazovky..
webdeal.png


Přesně tak. Já mám pro změnu Firefox 30.0.

Jinak cituji aktuální CSS:
Kód: Vybrat vše
.dropdown-menu {
   position: absolute;
   top: 100%;
   left: 0;
   z-index: 1000;
   display: none;
   float: left;
   min-width: 160px;
   padding: 5px 0;
   margin: 2px 0 0;
   font-size: 14px;
   list-style: none;
   background-color: #fff;
   border: 1px solid #ccc;
   border: 1px solid rgba(0,0,0,0.15);
   border-radius: 4px;
   -webkit-box-shadow: 0 6px 12px rgba(0,0,0,0.175);
   box-shadow: 0 6px 12px rgba(0,0,0,0.175);
   background-clip: padding-box
}


Jak jsem psal výše. Problém je v tom, že při pozicování je tam left: 0 => levé okraje elementu jsou svisle zarovnány. Ideální by bylo zarovnat pravé okraje (= right: 0), aby pop-up menu neutíkalo mimo layout.
Martin Kanala
www.kmsoft.cz

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Predem hlasim, ze na mobilu je to totalne domrdany :)

Wales
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 113
Registrace: 30.01.2012
Další věc, když se odhlásím, není nikde žádný panel, či odkaz, skrze který se můžu znovu přihlásit..musel jsem se přihlásit přes odpověď v tomto tématu..

webdeal2.png

M4X1mus
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 31
Registrace: 16.07.2012
Ano, taky jako nepřihlášený nikde nemám možnost se přihlásit. Přihlásil jsem se když jsem chtěl napsat tuto odpověď.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Wales píše:
Další věc, když se odhlásím, není nikde žádný panel, či odkaz, skrze který se můžu znovu přihlásit..musel jsem se přihlásit přes odpověď v tomto tématu.


Zajímavá chyba, opraveno :)

gransy píše:
Predem hlasim, ze na mobilu je to totalne domrdany :)


Zítra uvolním další verzi, kde bude menší posun vpřed. To co se zatím na mobilu zobrazuje je kočkopes, kdy část je responzivní a část ne.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Další úprava se mi zdá celkem dobrá, Webdeal je tak více moderní.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to rád slyším, po delší době by mohlo být zde zase trochu rušněji, jelikož takto to tu začíná být pomalu a jistě o ničem.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
To máš pravdu.Obnovíme i obchodní část, kde budou zabezpečeny veškeré obchody. Už mám dost některých lidí, kteří fórum zneužívají k podvodům.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
ID barvy nad příspěvky se shoduje s tou v Deal (logu)?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Hexakód modré z loga je mírně světlejší. Když jsem tam dal tmavou barvu, tak to s tou šedou zanikalo.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Trochu mě děsí ta červená barva tlačítka s jménem, které je v pravém horním rohu. Evokuje to dojem, že po kliknutí mě to odhlásí.
Chybí mi vedle bodů i kolik mám peněz.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Drago píše:
Trochu mě děsí ta červená barva tlačítka s jménem, které je v pravém horním rohu. Evokuje to dojem, že po kliknutí mě to odhlásí.

Souhlas, zelená by tomu slušela víc.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se