SEO

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Z 1. a 2 místa vypadli mé stránky z vyhledávání seznamu. Není to příliš konkurenční slovo, ale dohledatelné není ani na 10. straně. Co za tím může být? Nemá někdo podobné zkušenosti?

Spíše mě jde o to, zda někdo neřešil podobnou situaci. URL bohužel nemohu postnout.

Vyzkoušel jsem:

- Podstránku to na operátor site: xxxx.cz najde
- Najde to též jakýkoliv text ze stránky
- Děje se to u dvou podstránek, ostatních cca 15 na webu je OK
- Na podstránku vede 9 odkazů, které byli získány během 1 roku, tedy nic neobvyklého. Stránky mají pár sdílení na FB
- Podstránky mají SRANK 2

Může být důvodem toto?

- Někdo zkopíroval můj text na webnode web, který se zobrazuje na část textu před moji podstránkou.
- Někdo zkopíroval můj text do recenzí na heurece, může to být příčina protože heureka je silný web? Taktéž se zobrazuje výsledek vyhledávání před mým webem

Možná jen seznamu hrabe a čas to vyřeší
-

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
zkusil jsi toto - keywordy.php, aby jsi věděl, kde až jsi zahrabaný?

Další věcí je, že občas seznam takto hašteří a přehazuje pozice. Pokud se to do pár dnů nezpraví pak hledej problém jinde.
Pokud jde o to, že kopie tvého textu na jiných webech tě shodí dolů, možné to je, i když by měla být kopie automaticky vyřazená. Ovšem jasným důkazem toho, že to tak nefunguje jsou agregátory. Proto bych napsal buď samotnému tvůrci webu na webnode anebo rovnou administrátorům webnode. U heuréky bych udělal to samé.

Tím by se měl tvůj problém vyřešit.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jak píše peeeeta. Samozřejmě je tu možnost, že je tvá stránka penalizována za nic moc obsah. Seznam si takto hlídá například takzvané PR weby daleko intenzivněji než Google. Ideální by bylo, pokud se m dát obsah a klíčová slova.

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
peeeeta: Ano nástroj Keywordy jsem zkoušel. Našlo mi to web na 2. pozici, ale platím si na tuto podstránku sklik a jsem právě na 2. pozici, takže nástroj asi s sklikem nepočítá. Ručně jsem zkoušel do 20. strany a nic.

- Web, který zkopíroval texty je na 6. pozici. Jen dodám, že zkopírována je jen větší část textu. cca 1/3 podstránky.
- Kontaktováno Webnode i majitel webu, zatím bez odpovědi

Drago: PR web to není. Na webu není jediný PR článek. Ty podstránky mají dokonce více jak 650 slov každá (přes 4100 znaků). Troufám si tvrdit že obsah je kvalitní.

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Možná stačí jen počkat, seznam to tak někdy dělá......

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ano, v téhle situaci je nutné počkat. Pak můžeš odvozovat závěry.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se