Software

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Máte někdo zkušenosti s tvorbou jednoduchých a i třeba složitějších aplikací pro android?

Jaké jsou ceny za tyto aplikace, když bych se do toho chtěl pustit sám je to složité? ...

Dík

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jde o to, co od aplikace požaduješ. Do ničeho složitého bych se před řádnou studií asi nepouštěl.

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
jojo, pro android to neni tak snadne, jako pro WP..
Existuji ale ruzne frameworky, ktere by tu praci mohly usnadnit, napr. phonegap - tam pak pises mobilni aplikace v podstate v html/js a vysledek mas multiplatformni. Nerikam, ze je to idealni volba, ale pro mensi jednoduche aplikace je to pouzitelne.

Marek Tůma
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 07.02.2014
Já si dělám jednoduché aplikace přes http://www.appyet.com koukni na to. Blbnu s tím už cca půl roku a výsledek najdeš tady

https://play.google.com/store/apps/deve ... arek&hl=cs

Některé aplikace jsou totální blbiny ale třeba Kuchařka už má přes 10 000 stažení což podle mě není špatné.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Přemýšlím o tom, že bych si vytvořil Android čtečku pro svůj web. Aplikace by tak jen nahoře do lišty hodila info, že se na webu objevil nový článek. Popřípadě by nabídla krátký text jako info, o čem se píše.

Marek Tůma
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 07.02.2014
Takhle funguje větčina mých aplikací - Kohy koukni na kuchařku ta funguje jako čtečka RSS kanálů a když vytvořím článek na webu tak se mi zobrazí i v aplikaci.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Zvládnu to, jak je na náročné? Podívám se. Kolik stojí GP licence?

Marek Tůma
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 07.02.2014
Těžké to není chce si to vyzkoušet, co se týče licence tak nevím jestli se dá koupit ale když jsem to studoval(neumím anglicky) tak je to tak že se v aplikaci zobrazuje jejich reklama v poměru 70/30 v můj prospěch. Pokud na to koukne někdo kdo umí anglicky tak budu rád za nějaké postřehy.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se