Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Nedávno jsem na internetu shlédl docela zajímavou debatu na téma SEO. Byl jsem rád, že se diskuze rozšířila i na ty "o nichž se nemluví", a to také například o black SEO, ruční penalizaci ze strany vyhledávače a "utajené a neznámé" SEO nástroje. Diskuze mi téměř nic nového nepřinesla, ale utvrdila mě ve svých názorech a poznatcích.

Moje otázka ale zní - zda přidávat nové články, podstránky apod. do vyhledávače nebo si počkat až vše objeví bot a zaregistruje obsah sám? Teoreticky může vyhledávač při ruční registraci detekovat podezřelé chování, zvlášť když se jedná o "okaté" PR. Jaké jsou Vaše názory a zkušenosti?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Podle mě nemá smysl přidávat články a rubriky, další podstránky webu manuálně do vyhledávače. Než to bych raději vytvořil kvalitní odkazy směřující právě tam.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
U nových webů přidávám čerstvé články do Seznamu přes formulář a Google řeším přes linkuj.cz. Je to z důvodu, aby mi nějaký automatický web, který přebírá obsah neokopíroval článek a outrankoval pak ten můj.

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Z dlouhodobého hlediska by to mělo byt jedno......

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já přidávam ručně články kde jsem dlouho neaktualizoval obsah a tím pádem tipuj, že na ně roboti nechodí tak často a u nových stránek.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se