Volná diskuze

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat s jakým předstihem oprašujete menší stránky před sezónou. Myslím tím například, mám stránky na nějakou niku kolem vanočních dárků, kde sice není velká konkurence, ale aby jsem se udržel v SERPu nahoře, tak chci přidat například jednu stránku, nějaké linky. Tak kdy je nejlepší načasování? Tři měsíce před sezónou.

Tenproblém nemusí být jen vánoce, může to být travel web, event web atp...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
No pokud začnu přemýšlet o dovolené, často se hned po nějaké poohlédnu. Stejně tak s dárkem. A v tomto okamžiku už bych měl mít možnost web dohledat. Jenže vyhledávače nezareagují na optimalizaci hned. Z toho mi jasně vyplývá, že je potřeba začít dříve, než začnou mít lidé potřebu konkrétní věc hledat.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mám jich tolik, že to řešim až když web ztrácí pozice :-D...ale asi nikdy neuškodí občas nějaký ten podpůrný článek pro web vytvořit....Asi spíš záleží na konkurenci...Pro některé weby si musim najímat i posily

Co se týče Seznamu - tak bych s Váočním webem začal už v létě :-D. Dostat tam web nahoru je otázka i měsíců.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Než oprašovat, raději bych volil prevenci.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se