Volná diskuze

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj WDčkáři,

nedávno mě napadla taková malá myšlenka. Znáte to, někdo volá a něco nabízí. Většinou jsou od operátora. Na začátku každého telefonátu samozřejmě upozorní, že se jedná o nahrávaný hovor a ptají se, zda jste majitelem tohoto čísla.

Ale, co když máte přesměrovaný mobilní telefon na jiný, a právě z toho pak voláte. Když přes přesměrování uzavřete smlouvu na jiném čísle, je to legální a směrodatné?

Zajímá mě, zda s tím máte někdo zkušenosti, nebo víte, jak je to ošetřené?

S pozdravem Martin

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
heh. dobrá myšlenka, ale nevim jestli hovor z dotyčného telefonního čísla je směrodatný. podle mě je to tvoje "ano, jdu do toho" na nahrávce :-)
Kličku bys ale možná našel, pokud bys pak tvrdil, že jsi při telefonátu měl v sobě nejaké prášky nebo jsi byl zrovna po náročném flámu a měl jsi v sobě alkohol . Celkem by mě to zajímalo, nikde jsem žádné články o uzavírání prodeje přes telefon neviděl.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
To prakticky ano, ale mohu být majitelem čísla, tedy toho, na který je hovor přesměrován. Pak tedy uzavřu něco na číslo, z kterého to bylo přesměrováno. Tedy, je konflikt na světě.

Zkusil jsem to zde na G+, tak jsem zvědav - https://plus.google.com/100502312519862 ... 5HKdRBacbs

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se