Volná diskuze

QuickSupport
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 02.08.2014
Ahoj Webdeáláci!,
v několika málo příštích dnech chystáme spustit naprosto revoluční službu na českém/slovenském trhu. Naprosto unikátní a vhodná pro každého. Rádi bychom slyšeli Váš názor a zeptali se Vás co byste uvítali. Nejlepší nápady odměníme prémiovým účtem QuickSupport NONSTOP v hodnotě 2.499,- Kč na 2 měsíce.

Není to tak dávno co se kamarádi i přátelé začali věnovat tvorbě webových stránek, affilu a internetovému marketingu. Společně se o těchto tématech bavíme, občas si pomůžeme a vzájemně si poradíme. Zhruba před měsícem jsem na své weby nahodil live chat řešení. Všiml jsem si, že se mé konverze zvýšili o cca. 30%. Samozřejmě jsem se o tom nezapomněl pochlubit před kolegy. Do pár dní měli live-chat absoltně všichni. Po pár týdnech live-chaty začaly postupně z webů mizet. Kamarádi mi říkali, že to sice zvyšuje konverze, ale nemají na to, aby byli celý den na livechatu popř. najali zaměstnance. I já jsem s tím bojoval. A protože se říká, že nejlepší služba je služba, která Vám chyběla tak jsem se rozhodl založit QuickSupport. Najal jsem pár brigádníků na směny, a nabídl jsem kamarádům balíčky. Buď balíček s pevně stanovenou dobou (8-16 hodin) nebo variantu NONSTOP. První varianta stála 199,- Kč za měsíc, druhá varianta 1249 Kč za měsíc. Kamarádi na to samozřejmě přikývli a během tohoto měsíce jsme úspěšně spustili livechaty na několika webech. Momentálně máme zajištěno několik operátorů, kteří zajišťují provoz centra 24/7. Chystáme expanzi. Nyní jsme se rozhodli službu vydat i mezi obyčejné lidi. Chceme každému ukázat, že i za nízkou cenu může mít vlastní zákaznickou podporu. Co si myslíte o našem nápadu? Využili byste ho? Měli byste zájem? Jsou ceny adekvátní? Pokud by Vás nápad velice zaujal můžete nám napsat, rádi Vám poskytneme službu už před samotným spuštěním.

QuickSupport ve 5 krocích
1) Vyberete si požadovaný tarif a provedete platbu.
2) V administraci si vytvoříte nové webové stránky, uvedete odkaz a pošlete nám co nejvíce informací
3) Informace zaindexujeme, a web během pár hodin schválíme (popř. se Vás zeptáme na další informace)
4) Umístíte chat na své webové stránky, poskytnete kontakt pro předávání dotazů
5) Užívejte si, máte vlastní zákaznickou podporu.

Kdo jsme?
Managed zákaznická podpora pro Vaše webové stránky. Budeme odpovídat na dotazy zákazníkům.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Trochu zmirni ten sales pitch a napis vo co go, ja sem z toho uplne zmatenej

QuickSupport
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 02.08.2014
Trochu zmirni ten sales pitch a napis vo co go, ja sem z toho uplne zmatenej


Díky, pokusím se to ještě srozumitelnit. Ve zkratce se jedná o managed zákaznickou podporu prostřednictvím chatové řešení. Dáte nám materiály, my si je nastudujeme, umístíte chat na své webové stránky a my budeme odpovídat zákazníkům. Vy si mezitím můžete dát třeba drink :-)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
tak to je docela odvazny plan, znat cizi produkt tak dobre abys dokazal poskytovat kvalitni podporu si teda nedovedu predstavit.

QuickSupport
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 02.08.2014
tak to je docela odvazny plan, znat cizi produkt tak dobre abys dokazal poskytovat kvalitni podporu si teda nedovedu predstavit.


Je to odvážné, ale myslíme si, že to zvládneme.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to manasekp: většina lidí je natvrdlá a často se ptá i na věci, na které jsou odpovědi uvedeny na webu - prostě jen jsou líní si to najít a nebo mají potřebu si s někým psát. Já bych to zase tak skepticky neviděl. Vždy se dá otázka předat a zodpovědět později někým kompetentním. O službu bych měl do budoucna také zájem.

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Celkem zajímavé, na nějaký web bych to vyzkoušel. Máte nějaký web kde je o službě víc info?
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Kdy stříhat dřišťál – Jak na zmlazení dřišťálu

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
tak nevim :D ale trebas u nas by podpora formou externi firmy co nema nikam pristup byla uplne k nicemu :D

QuickSupport
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 02.08.2014
Celkem zajímavé, na nějaký web bych to vyzkoušel. Máte nějaký web kde je o službě víc info?

Jak jsme psali, momentálně na všem pracujeme. Teoreticky bychom mohli webové stránky spustit již nyní, ale chceme mít všechno hotové.

to manasekp: většina lidí je natvrdlá a často se ptá i na věci, na které jsou odpovědi uvedeny na webu - prostě jen jsou líní si to najít a nebo mají potřebu si s někým psát. Já bych to zase tak skepticky neviděl. Vždy se dá otázka předat a zodpovědět později někým kompetentním. O službu bych měl do budoucna také zájem.

Přesně na tom si zakládáme. Nebreme zákazníka jako žádost, která je potřeba vyřešit a jít na další. Bereme zákazníka jako člověka, který má své potřeby, které potřebuje uspokojojit. Možná nenakoupí hned, ale určitě u Vás nenakoupí pokud mu nepomůžete. Jinak můžete si nás klidně otestovat, řekněte našim operátorům ať Vám objednají pizzu a oni to bez řečí udělají. Chceme v Česku vybudovat support jako Zappos.

sPřehledem.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 23.07.2014
Vypadá to na opravdu zajímavou službu. Sice asi nebude aplikovatelné kdekoli (někde se bez přístupů do interních systémů podpora asi nikam nehne), ale pro menší weby a projekty to může být velice přínosné.

QuickSupport
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 02.08.2014
Přesně, pro tyto případy je tato podpora vytvořená. Start se mezitím odkládá díky nutnosti menší finanční injekce. Přemýšlíme zda si vzít půjčku? Máte s tím někdo zkušenosti?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
QuickSupport píše:
Přesně, pro tyto případy je tato podpora vytvořená. Start se mezitím odkládá díky nutnosti menší finanční injekce. Přemýšlíme zda si vzít půjčku? Máte s tím někdo zkušenosti?


A nebo nějakého sponzora ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

QuickSupport
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 02.08.2014
A nebo nějakého sponzora ;)

Sponzora přímo nechceme, nicméně stále hledáme investora dalsi-poptavky/hledame-investora-t9097.html. Kdo by měl zájem můžete mi hodit PM.

-- 05. 08. 2014 14:31 --

Najde se tady někdo kdo by měl zájem a vyzkoušel naši službu před spuštěním? Nabízíme možnost bezplatného otestování balíčku s fixní pracovní dobou a více než 50% slevu na NONSTOP balíček (tj. za 199,- Kč).

QuickSupport
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 02.08.2014
A je to tady! Získali jsme potřebnou finanční injekci pro oficiální rozjezd projektu. Děkujeme investore! Během příštího týdne produkt vypustíme a půjdeme s kůži na trh. Budeme rádi za každého kdo nás podpoří. Už nyní můžeme prozradit, že chystáme štědrý affiliate program až s 70% provizemi z prodaného balíčku! Určitě se máte všichni na co těšit. Dneska při prohlížení historie chatů nás dostalo tohle:

Operátor (Milan): Takže jsme domluveni pane inženýre, posíláme za Vámi našeho kurýra. Domluvíte se s ním kde, kdy, jak co a za kolik. Souhlasíte?

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
me porad neni jasne jak a co delate - ta sluzba totiz muze mit vlastnosti od robotickeho cteni nejakeho diagramu studentskym brigadnikem az po velmi komplexni znalost celeho portfolia nejake firmy a totalni outsourcing supportu pro zakazniky, coz nese take velke riziko ze to nebudete delat dobre, zakaznikum/zajemcum (co treba upsell? delate?) moc nepomuzete a ve vysledku na tom ta firma bude dost tratit a treba to ani nebude vedet, ja bych to asi neriskoval O_o

PeJak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 19.05.2014
Pozor, jedná se zřejmě o podvodníka. Vystupuje pod jménem Ing. Tomáš Ptáček (skutečný p. Ptáček o ničem neví). Mě se mu podařilo zaslat 10 tisíc...
Píšu o internetovém marketingu .... a naposled jsem napsal:
 Threads dostupné i v Česku!

QuickSupport
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 02.08.2014
Pozor, jedná se zřejmě o podvodníka. Vystupuje pod jménem Ing. Tomáš Ptáček (skutečný p. Ptáček o ničem neví). Mě se mu podařilo zaslat 10 tisíc...

Krásný den,
nelíbí se mi, že mě označujete za podvodníka. Mezi oběma byla sepsána smlouva, pokud se Vám již projekt nelíbí a nechcete do něho investovat můžete podat písemný návrh na vrácení finančních prostředků. Nicméně veškeré přístupy včetně smluvené sales-pitche jsem Vám ráno zaslal. Omlouvám se, skutečně jsem říkal o 17:00 hodině, ale jsou to kvanta informací a pokud chcete náš projekt prezentovat na konferenci je potřeba tato veškerá data zveřejnit. Zaslal jsem Vám veškeré přístupy do technického řešení (tam jsem radši omezil přístupy) a do BaseCampu. Pokud chcete vést komunikaci poprosím abyste komunikoval přes email, který byl uveden ve smlouvě jako přednostní řešení. Podvodníci nejsme a ani nechceme být. Chceme být transparentní.

PeJak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 19.05.2014
QuickSupport píše:
Krásný den,
nelíbí se mi, že mě označujete za podvodníka. Mezi oběma byla sepsána smlouva, pokud se Vám již projekt nelíbí a nechcete do něho investovat můžete podat písemný návrh na vrácení finančních prostředků. Nicméně veškeré přístupy včetně smluvené sales-pitche jsem Vám ráno zaslal. Omlouvám se, skutečně jsem říkal o 17:00 hodině, ale jsou to kvanta informací a pokud chcete náš projekt prezentovat na konferenci je potřeba tato veškerá data zveřejnit. Zaslal jsem Vám veškeré přístupy do technického řešení (tam jsem radši omezil přístupy) a do BaseCampu. Pokud chcete vést komunikaci poprosím abyste komunikoval přes email, který byl uveden ve smlouvě jako přednostní řešení. Podvodníci nejsme a ani nechceme být. Chceme být transparentní.


Omlouvám se, problém je zřejmě s IČO - kdy proběhla záměna osob.
Píšu o internetovém marketingu .... a naposled jsem napsal:
 Threads dostupné i v Česku!

oukilydoukily
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 14.05.2014
Mno, z úvodního slohu se mi dělá špatně.. co se týče hlavní myšlenky, někde to fungovat může, někde zase vůbec ne. Tím, kde to fungovat může, mám na mysli e-projekty, kde se neobchoduje nic fyzicky. Hodně zdaru.

PeJak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 19.05.2014
Na uživatele QuickSupport bylo podáno trestní oznámení, ukradl údaje, vystavoval faktury na cizí údaje a jeho "produkt" je zřejmě také podvrh.
Píšu o internetovém marketingu .... a naposled jsem napsal:
 Threads dostupné i v Česku!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se