Volná diskuze

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Ahoj, na myšlenku vést si vlastní projektový deník mě před časem přivedl Drago - jeden z jeho článků (už si ale nevzpomenu který). Myšlenka ale nebyla tak silná, abych s tím začal :-) Nyní ji chci oprášit a začít skutečně psát a evidovat si klíčové události.
Chci se zde zeptat lidí, co si projektový deník již nějakou dobu vedou, na co se zaměřit, co by v deníku nemělo chybět apod. Určitou představu mám, ale zkušenosti ostatních se vždycky hodí :-)
Díky

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Mal by si písať o tom, čomu sa rozumieš viac, ako nejaký začiatočníci a mierne pokročilý. Čiže, keď si grafik nebudeš písať o SEO...

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
pis si co chces, je to pro tebe. Kdyz se podivam do sveho diare nebo poznamkoveho papiru (elektronicka verze) tak vubec nevim jak bych ty data charakterizoval, pisu tam co se me zrovna hodi a zpetne si podle toho vzpomenu o co slo.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já to měl k projektům a psal jsem si tam jednotlivé úkony + datum. Všechno na papír. Zkoušel jsem i do počítače (excel), tam jsou výhody aktivní adresy a pak do Google Analytics. Ale na papír a tužku to nemělo :)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Drago píše:
Já to měl k projektům a psal jsem si tam jednotlivé úkony + datum. Všechno na papír. Zkoušel jsem i do počítače (excel), tam jsou výhody aktivní adresy a pak do Google Analytics. Ale na papír a tužku to nemělo :)


Hlavne elektronicka verze ma fulltextove vyhledavani, to me u papiroveho diare docela chybi :D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
A sdílení přes googledoc taky má něco do sebe, když na projektu dělá víc lidí

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se