Podnikání

Lybior
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 04.08.2014
Zdravím, rád bych se vás zeptal, jestli mám šanci prodat web www.dronmania.cz. Má podle vás nějakou hodnotu? Kolik?
Podrobnější popis webu je zde : aukce.php?mode=single&id=4490

Díky za odpovědi (pokud možno ne hate)
Lybior

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No nejsem zrovna znalec...ale osobně si myslím, že nic moc z toho nevytřískáš. Uveď, kolik to vydělává měsičně. Vynásob 24 a pak to dej do aukce jako KUP teď...Na jednom webu jsem měl kdysi 15000 unikátů denně. Hodilo to tak 100 Kč denně (směšné, vím). A kdyby mi někdo řekl, kupuju za 50 litrů, šel bych do toho. Pak jsem jednou zveřejnil (asi na webtrhu už nevím) adresu webu, s podobným dotazem. Do týdne vzniklo tak 10 MFA, kteří z toho měly určitě více, jak kilo na den. Po 7 letech plácání na netu, kde jsem hodně už prodělal bych řekl (desítky tisíc) bych ti dal radu - pokud chceš prodat, prodej, pokud to neprodáš a projekt tě nebaví, nech expirovat. Tuto radu jsem potřeboval před 7 lety.

FinalStorm
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 96
Registrace: 01.06.2011
Já osobně bych za to 10k nedal. Nemyslím si, že by mi je to někdy vrátilo.
http://egol.cz Fotbal, hokej, florbal, házená a spousta dalších míčových sportů

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Podle mě je to spíše téma pro hobby než pro obchod, takže v tom také nevidím velký prodejní potenciál. Co ho nabídnout nějaké VŠ škole nebo spolku? Tady u nás v Liberci zrovna VŠ studium mechatroniky máme. (viděl jsem třeba drona, který umí poskládat Rubikovu kostku :-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac píše:
Tak to konečně začíná dávat smysl, proč to jde se Slovanem z kopce. Poptávka je z Liberce, ale na fotbal se jí už moc chodit nechce. :-)


Já fandim spíš hokeji a naši Bílí tygři jsou pořád dobrý. :-p

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Vzhledem k trendu dronů doména není špatná, reálná prodejní cena bude tak 2-3k. Je nutná investice do redesignu a textu, možná reklamy a ... monetizace.
Provozuji www.FreeBit.cz nejen o smartphonech. Fandím iPhone 12 a Apple obecně.
 Nový iPhone 16 Pro s větším displejem a baterií

birkof
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 24
Registrace: 12.10.2011
Dle mého názoru za 2 měsíce starý web 10.000 nedostaneš. Že je na webu fórum a bazar nic neznamená. Rozjet dnes jedno nebo druhé, ještě k tomu takto specificky zaměřené záležitosti je nesmírně složité a spíše než o investování času do fóra a bazaru je lepší je smazat. Mimo to, v ČR jsou stále díky vysokým pořizovacím cenám drony spíše zatím jen hudba budoucnosti. Zkusto to nabídnou nějakému modelářství, ale moc od toho nečekej.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se