Volná diskuze

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Bohužel pán nedokáže pochopit že při programování se může stát že se na něčem člověk může zaseknout nebo musí překopat kód aby to tak fungovalo ale člověk co neumí programovat to nepochopí.


Clovek co umi programovat by se nemel na necem zasekavat a prekopavat kod :D

„najít chybu v tisících řádcích kódu není vůbec snadné“ //programator directa

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Předevšim když dám 10 termínu je už poněkud divné, proč ani jeden není dodržen. Nehledě na to, že ještě včera jste to měl na kradeném základu. Jste už skutečně vtipný s výmluvami. Vzal jste peníze za něco co nebylo doposud předáno. To je snadno definované jako podvod a krádež. Další výmluvy si nechte tedy pro policii. Kdyby to bylo hotové tak by to nejspiš už bylo na webu a hle ono nic. Tyhle kecy Vám tu nikdo už nebaští.

M4X1mus
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 31
Registrace: 16.07.2012
to: kajerová

Tohle je ten pán kterého jste mi chtěla za 5000 Kč., zprostředkovat ? Že veškerá komunikace půjde přes Vás ???

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
to: M4X1mus.... ne neni. web na inzert mám od někoho jiného, od kterého mám hotový web do 5 dnů včetně napojení atd.
já dělám nákup prodej a rozhodně za cokoli co prodávám dám ruku do ohně. něco takového bych dál nepustila. mám velice širší záběr než jedna slibotechna.
a každopádně cokoli co přeprodávám dál mám se svolením poskytovatele.

-- 17. 04. 2014 22:44 --

Takze at se tu webair vyjádří.
Převzal jste penize za web? ano
Dodal jste web? ne
Máte ho údajně hotový? ano
Dodal jste ho či vrátil penize? ne
Výsledek mi vychází jako jasný podvod.
Takže můžeme jit občansko právní cestou, či vzhledem 3 tis jako přestupek což i tak je podvod a pokud se spojim s jinými postiženými tak i jako trestný čin a podovd, a nebo můžeme jit na čoi jako používáni ičo kteér není vaše což je trestný čin nehledě na to zda o tom majitel iča ví či ne.
A když tu tak pišete jak je web hotový proč ho tedy nemám nahraný? to už nenapíšete co? Jste lhář a podvodník a souhlasim s M4X1mus zasloužíte do tlamy za takové chování. Obchodujete nelegálně a ještě si vyskakujete.
Rozhodně doufám, že tady už už admin do nové verze vezme v potaz IP adresu podvodniků jako je webair a nedovolí jim novou přezdívku a pokračování v takovém jednání.
Na webdealu nejde podle mě o to, že se tu prodává tak 5 webů, nebo nabídky jsou chudší než na webtrhu, ale celkově jsem měla za to, že nabídka je kvalitnější než nějaké affil weby na webtrhu. Někdy hold méně je více. osobně si myslím že zamezit takovým šmejdům přistup a nabízet více kvalitnější weby v menším počtu bude do budoucna dobrý cesta.

-- 18. 04. 2014 09:00 --

Takže Máslo opět Vás znovu žádám o spuštění webu nebo o vrácení předem přijatých peněz. Doposud jste neučinil aani jedno čimž se dopouštíte podvodu. Veřejně se k tomu kde je jedno či druhé očividně ani nevyjádříte a neveřejně již nekomunikujete.

-- 18. 04. 2014 11:47 --

Takže jak očekáváno. WEb neni hotov. opět ještě 2 dny ..a nejen to ..webair neboli pan Máslo zloděj a podvodník nehodlá předat ani web ani vrátit penize a arogantní výsměch z jeho strany je opravdu na přes držku.
Opět nezůstává než doufat, že do budoucna IP adresa Másla bude zablokovaná aby se sem nemohl vrátit.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Zbytečná ztráta času. Pokud vznikla tahle diskuze, je něco 100% špatně.

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Samozřejmě. Špatně jsou kecy uživatele webair s termíny, které se nekonají. Jen včera měl být web opět nahozen když je tedy tak hotový a jak vidno ono nic. Špatně je to, že uplně jasně je vidět to podvodné chování a vykrucování se a přesto ten uživatel není bloknutý, nejsou podniknuty postihy atd.
Jako jestli si myslí že nic proti němu člověk nezmůže tak má smůlu.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
A co je na tom usměvné, proč takový uživatel už neni bloknutý aby nemohl podvadět dál? Mě to přijde jako logický krok.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Kdyz bloknu tohoto uzivatele, tak s vami ukonci uz tak mizernou komunikaci. Proto jsem ho zde nechaval, aby se pripadne mohl vyjadrit a uznat vinu a napravit chyby.

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
No od pátku kdy se naposledy ozval, kdy to opět mělo být hotové jak tu tak veřejně tvrdil tak jak vidno na webu stále nic a už nekomunije. Takže uvitám, když každý kdo ještě čeká a poslouchá výmluvy tohoto zloděje at se mi ozve a začneme to řešit všemi způsoby

Charly
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 26.02.2011
Já se přidávám, také sliboval, ale web stále nefunguje. Telefon má již delší dobu vypnutý.
Nějak nechápu, proč, když to někde funguje, není schopný to zprovoznit i jinde.

kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
Takže zatím jsou 3 nebo4 podvedení, pakliže se bude někdo chtít přidat k podání TO na uživatele webair neboli Petr Máslo jestli je ot vůbec pravé a není jen ukradená totožnost at se ozve.

Tkim
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 78
Registrace: 18.06.2011
Paní Kajerová, také se přidávám.
Zvýšte si návštěvnost a získejte nové FB fanoušky: http://givemeclick.com
 Šatní skříňky jako investice do zázemí pro zaměstnance

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kajerová
WD Trader: 1/5

Příspěvky: 72
Registrace: 22.05.2013
A copak v postu stálo?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Charly
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 4
Registrace: 26.02.2011
Trestní oznámení jsem již podal, prosím další poškozené (jsou-li tedy), ať tak také učiní, případně se mi ozvou. Děkuji.

pjotrcz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 20.08.2014
mě ten krypl taky podvedl .uplně stejný scénář.dostal prachy a pak jen samé výmluvy.
rozkopu mu držku zmrdovi.má někdo ještě tu jeho občanku?

Webalien
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 20.08.2014
Sleduji už toto téma dlouho docela. Pamatuji si TroXx když mi dělal reklamy a koukám že se tady ozval i další člověk, který od něho měl reklamy. Vím že to sem asi nepatří, ale nechápu lidi kterým vydělával a kryl prdel tak že jsem píší jak je špatný. Asi by se měla pravda ukázat už na světlo. Je to asi rok a něco co TroXx dělal reklamy etarget.cz kde lidem z internetu dopřál si vydělat peníze, protože dokázal vymyslet skript, který obešel reklamy a tak denně načetl člověku 1000 - 2000 Kč na jeho reklamní účet. Co pane Tkim pamatuji si Vás že o Vás mluvil slušně. Mluvil jsem s ním je to asi 4 měsíce možná déle vím že měl pár lidem dodat nějaké věci na internetu, ale bohužel to nestihl protože si pro něj přijela kriminálka. Takže pokud někomu nedodal nějaký software budu rád když napíšete mě a domluvíme se a software dokončíme. Každý z vás ho tady pomlouváte, ale kdyby ho člověk zažil než začal problém kvůli reklamě a filmům online. Myslím si že pan Tkim může říct jaký byl a pokud pan Tkim přišel o nějaké peníze tak si myslím že TroXx vám určitě vydělal více, když jsem viděl za kolik měl škodu na licencích, softwarech a reklamách tak si myslím že ty lidi co dělali reklamu můžou být rádi že stáhl všechna obvinění a další tahanice na sebe. Ještě si pamatuji TroXx když měl filmy online, pamatuji si jak mu psali lidi že dávám něco zadarmo, že pro ně něco dělá i když věděl že bude obviněn. Taky že byl a byla mu škoda vyčíslena na 15 000 000 Kč. Takže laskavě žádám lidi, kterým nedodal nebo nedokončil software napište mi PM a podíváme se na to. Docela mě mrzí že TroXx nám pomohl v hodně směrech a věřím že to nebyl z jeho strany úmysl někomu něco nedodat nebo nedokončit, ale bohužel dopadl jak dopadl. Určitě se situace uklidní a dodá software tak jak má. Napište mi tedy PM a já ho kontaktuji mám přístupy na nějaké jeho software takže napište a domluvíme se.

-- 20. 08. 2014 16:22 --

Ještě jedna věc. Na internetu je pán co si hraje na TroXx a prodává jeho software, který zakoupil od TroXx takže inzerce nebo další software. Kdyby někdo měl problém s nějakým inzertním softwarem tak mi napište a zařídím. Dávejte si pozor co kupujete, ale není problém když mi pošlete web kde je TroXx software a něco nefunguje tak Vám dodělat. Díky

-- 20. 08. 2014 16:31 --

Pokud se podívám na google tak jeho dekódované software používají na celém světě. Takže lidi trpělivost a určitě se to nějak vymyslí. Když tak PM jak už jsem psal několikrát.

https://www.google.cz/webhp?sourceid=ch ... xx&start=0

pjotrcz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 20.08.2014
je poněkud troufalé vymyslet si nový nick a dělat jakože nic přitom jde o 90 procent o zmíněnou osobu.všimněte si hlavně stylu jakým to píše.na oko dělá že to není on ale styl psaní a typ vět přesně odpovídá tomu couž zde zaznělo od něj dříve.přijde mi to jako jeho nová pohádka na dobrou noc

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se