E-shopy

Bottle3D
WD Trader: 0.5/5

Příspěvky: 66
Registrace: 23.11.2013
Zdravím,

Tak po minulém tématu jste mi poradili velmi dobře, nechal jsem vypracovat projekt. Momentálně se mi pracuje na stránkách, ale to není důvod proč zakládám toto téma.

- Teď se jedná o mého známého, zaúkoloval mě, abych se vás zde zeptal na pár věci. Chce rozjet eshop a rozmyšlí se mezi třemi obory.
- Prodej jízdních kol (všelijaké)
- Prodej hodinek
- Prodej šperků

Co si o tom myslíte? Já osobně jsem mu říkal, že je malá šance uspět dneska s eshop a kdyby rozjel cyklo eshop, tak neznám moc lidi co si koupí kolo přes internetový obchod a šperků a hodinek je opravdu velmi hodně. Protože nejsem zkušený, tak se na můj názor moc netvářil. Proto by chtěl znát i váš názor a bylo mu zbytečné zakládat účet.

Děkují

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
A co cyklo bazar shop? Hodinky a šperky vidím dost skepticky (podobně jako oblečení a boty - reklamace apod.). Když vidím jaký šitky v kolech prodávají sportovní řetězce a za co prodávají lidi kvalitní kola třeba na Aukru, tak je to určitě na zamyšlení. U nového zboží bych se asi rozmýšlel za 1/ o zájmu a vyhledávanosti zboží a za 2/ marže (zda vůbec můžu konkurovat)

www.prodejdomen.net
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 15.12.2012
Nešel bych ani do jednoho

V rychlosti:
-Kola jsou sezonni veci, pres zimu delas jen převážně servis, skladas, malo prodavas, je to dobre pro toho kdo je fanda do kol celozivotne, ma dilnu, servis, napoji na to prodejnu(potrebujes prodejni prostory, kola nedas do regalu jako parfemy)
- hodinky pase pokud je nedovazis(ted nemyslim cinske šunty za stovku),nemas svou vlastní značku, zastoupení nebo obrovksy vyber(což je nákladné na finance) nevim zda mš několik milionu do startu do kvalitního eshopu s hodinkama. Kdyz chci hodinky jedu i 200km k Dušakovi do Brna nebo 300km do Vídně kde je dobrý výběr, pres net bych si proste hodinky ja osobně nekoupil, musím je mít na ruce.
- šperky muzes zkusit ale opet ja osobne bych si nebo nekomu druhemu sperk pres net nikdy nekoupil, prsten si chci vyzkouset, retizek take, naramek take, nausnuce vzdy vypadaji na živo jinak, potrebujes si je vyzkouset nekdo to neresi ja jo, sperk bych pres net nekupoval

Toto jsou jen me nazory, nemusis se jimi ridit a v realu to muze byt jine, pozitivnejsi napr.u šperku se muzu mylit.

Matty06
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 19.10.2014
Taky bych se zaměřil spíš na bazar a servis. Pár zajímavých rad pro začátečníky máš třeba tady http://www.oxyshop.cz/nespolehate-se-v-propagaci-eshopu-na-prilis-malo-zdroju/novinka

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím Bottle3D: Jsem rád, že ti naše fórum a rady členů pomohli.
Budeme rádi, když se i tvůj známí zaregistruje i kdyby jen kvůli jedné otázce ;)

Teď k tématu. Prorazit můžeš v jakémkoliv oboru, ale musíš být jiný než konkurence, musíš dát návštěvníkovi/kupujícímu to co chce a jinde to nenašel.
Na některé z těch tvých možností je potřeba více peněz na některé zase méně. Jde také o to, jaké máš možnosti a kontakty.
Doporučil bych známému sepsat všechny pro a proti a přibližný směr, čeho by chtěl dosáhnout. Pak bych se na základě těchto informací rozhodl.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Autor to tu nějak moc spamuje ne?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Fórum je tu pro každého, kdo se chce na něco zeptat.
Rádi tu kohokoliv, kdo se umí vyjadřovat a potřebuje pomoc.
__________
Sám si tu napsal spousty nepotřebných příspěvků. Tak že více to tu spamuješ ty.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se