HTML & CSS

bez-cenzury
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 49
Registrace: 03.04.2014
Zdravím,

chci se optat, zda-li někdo nemate zkušenosti s vkládáním kódu Google AdSense na Drupal stránku. Nějak mě to zlobí.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Ahoj, máš pod článkem formát vstupu Full HTML?

bez-cenzury
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 49
Registrace: 03.04.2014
Ahoj, jo ji ž to funguje a vypadá to že jsem byl schválen. Ale porád jsem z toho nějakej zmatenej, nevím co mám teď vlastně dělat :)

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Nevím jak je to u adsence, na stránkách mám totiž jen Sklik (nejsem plátce DPH). Kromě vložení kódu na stránky již není třeba s reklamou nic dělat. Samozřejmě hlavně z počátku by jsi měl otestovat kde se nejvíce oplatí umístění reklamy a jaký formát. Ale na testování to chce mít i nějaký ten traffic.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
bez-cenzury píše:
Ahoj, jo ji ž to funguje a vypadá to že jsem byl schválen. Ale porád jsem z toho nějakej zmatenej, nevím co mám teď vlastně dělat :)

No teď už se jenom dojdi na FÚ zaregistrovat jako identifikovaná osoba k DPH a je to, už stačí jenom vydělávat :-) Reklama od googlu se zobrazuje sama, většinou ovlivněná zájmem návštěvníka, tedy to znamená, že každý návštěvník uvidí u tebe na stránce jinou reklamu a to dle toho jaké jsou jeho zájmy a je vcelku jedno, na jaké téma máš web. (někde je to bohužel ta největší slabina reklam od googlu).
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
freez píše:
No teď už se jenom dojdi na FÚ zaregistrovat jako identifikovaná osoba k DPH a je to, už stačí jenom vydělávat :-) Reklama od googlu se zobrazuje sama, většinou ovlivněná zájmem návštěvníka, tedy to znamená, že každý návštěvník uvidí u tebe na stránce jinou reklamu a to dle toho jaké jsou jeho zájmy a je vcelku jedno, na jaké téma máš web. (někde je to bohužel ta největší slabina reklam od googlu).

Já mám vždy naprostou drtivou převahu cílení na kontext...... adsense to rve na zájem až když nemá podle čeho zacílit nebo na to téma nemá dostatek inzerentů......

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
katalog píše:
Já mám vždy naprostou drtivou převahu cílení na kontext...... adsense to rve na zájem až když nemá podle čeho zacílit nebo na to téma nemá dostatek inzerentů......

Já jak jsem přihlášenej k nějaké službě Googlu, tak i když jsem si asi tak 100X zaškrtnul, aby se mi nezobrazovali reklamy dle zájmů, tak se mi stejně zobrazují a ještě pěkně blbě. Například ráno se koukám na obchody na jízdní kola, bo sem něco hledal a pak 4 dny všude kam vlezu od FB po weby vidím jízdní kola i když mě už nezajímají a žádný kupovat nebudu. No jestli to takhle mají i ostatní, tak se nedivým, že mi už nějakej ten pátek vydělává víc Seznam, než Google.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
freez píše:
Já jak jsem přihlášenej k nějaké službě Googlu, tak i když jsem si asi tak 100X zaškrtnul, aby se mi nezobrazovali reklamy dle zájmů, tak se mi stejně zobrazují a ještě pěkně blbě. Například ráno se koukám na obchody na jízdní kola, bo sem něco hledal a pak 4 dny všude kam vlezu od FB po weby vidím jízdní kola i když mě už nezajímají a žádný kupovat nebudu. No jestli to takhle mají i ostatní, tak se nedivým, že mi už nějakej ten pátek vydělává víc Seznam, než Google.

Tohle se podle mě děje když neklikáš na reklamy a google je z toho zoufalý a v podstatě už neví co ti tám má zobrazit..... ono se to děje i mně.... jinak ale na svých webech mám prostě drtivou převahu cílení na kontext.....

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
katalog píše:
Tohle se podle mě děje když neklikáš na reklamy a google je z toho zoufalý a v podstatě už neví co ti tám má zobrazit..... ono se to děje i mně.... jinak ale na svých webech mám prostě drtivou převahu cílení na kontext.....


No je pravda, že na reklamu obecně už sem neklikl hodně dlouho, ale většinou právě proto, že mi google servíruje blbosti. Pořád mi ale přijde, že v době kdy google zobrazoval reklamu bez vlivu zájmů vydělávala mnohem víc.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

bez-cenzury
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 49
Registrace: 03.04.2014
Diky vsem za poznatky, ale byl mi zablokovan ucet, tak ze jiz je vse vyreseno :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
bez-cenzury píše:
Diky vsem za poznatky, ale byl mi zablokovan ucet, tak ze jiz je vse vyreseno :)


Z jakého důvodu?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
bez-cenzury
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 49
Registrace: 03.04.2014
prej nejaka podezrela aktivita, web je v "cestine pro CR" a jim prislo divne ze prokliky prichazeji take ze spojenych statu. Snazil jsem se jim vysvetlit, ze tady mame pocetnou ceskou a slovenskou komunitu, ktera ke me samozrejme chodi, ale nic platne, blokace po trech dnech!! :-D

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
bez-cenzury píše:
prej nejaka podezrela aktivita, web je v "cestine pro CR" a jim prislo divne ze prokliky prichazeji take ze spojenych statu. Snazil jsem se jim vysvetlit, ze tady mame pocetnou ceskou a slovenskou komunitu, ktera ke me samozrejme chodi, ale nic platne, blokace po trech dnech!! :-D

A jaký byl poměr us a cz návštěevníků? nebylo to spíš za neplatou aktivitu buď zobrazení (třeba websurf) nebo prokliky (kdy docházelo k neúmyslným proklikům)?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No tak pokud jsi opravdu nepodváděl, tak by ti to snad měli po čase odblokovat.
Ale opravdu mě tohle zaráží, to že jde o české stránky, neznamená, že nemůže generovat traffic i z jiných zemí. Přeci už umí prohlížeče přeložit celou stránku, když uživatel chce.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

bez-cenzury
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 49
Registrace: 03.04.2014
dle odpovedi jiz nelze ucet odblokovat, tak ze prej definitivni....ted jsem na Sklik a jsem vice nez spokojen :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se