Kritika stránek

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Caute, bol by som velmi rad, ak by ste ohodnotili dizajn, obsah, formu, strukturu a skratka vsetko na mojom novom webe. Aby ste si nemysleli, ze je to rychlokvaseny web o IT, tak pisal som pre Zive.sk, ITnews.sk a neskor zalozil vlastny IT portal a predal agenture SITA (sita.sk) a robil seriozneho novinara.

Vdaka za kritiku, podnety a podobne.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Web je fain, ale to pozadí se tam moc nehodí.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Web vyzerá slušne, články si píšeš sám?

K webu:
- jedná sa o premium tému z themeforestu, vyzerá moderne
- logo jednoduché, páči sa mi
- obsah klasika, IT weby založený skôr na novinkách. Predpokladám, že na odborné články nie je čas
- zbytok niet moc čo hodnotiť


Až tie weby rozbehneš, tak ma kontaktuj. Mal by som neskôr záujem o inzerciu. Prípadne aj o spoluprácu na ďalších magazínoch.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
@Marek: Ide o premium sablonu newspaper od Tagdiv.
Som rad, ze sa ti paci dizajn. Obsah, ako hovoris je klasicke IT. Ak bude cas, tak budu aj recenzie a lepsie clanky + dajake navody. Urcite napisem ak bude navstevnost na cca 10000 mesacne.

@Mac Vdaka za hodnotenie. Uberam sa skor formou priamej inzercie od firiem ako MS, Active24, Sony, Samsung a podobne. Kedze uz mam vybudovane portfolio kontaktov, tak s tym obrovksy problem nie je, zatial iba s navstevnostou. Ale cca 6 000 unikatov za tento mesiac zatial nie je zle.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
@Mac - Na zaciatku mi celkom pomohol hacknuty iCloud. Ten clanok mal neskutocne dobru citanost, pocet zobrazeni sa blizi k 18 tisicom. Co sa komentarov tyka, to je na slovenskych weboch problem. Moja skusenost je taka, ze pokial nemas aspon 80 tisic navstev mesacne, ludia nekomentuju. Navyse, na webe mam zatial iba jediny komentar.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jo, některá témata, o kterých se nepíše nebo se o nich nestačí napsat nalákají zajímavou čtenost. Být prostě v dobrý čas na správném místě, tedy napsat "správné" téma v ten pravý čas, nejlépe ještě dříve, než to téma vůbec vzkvétá. :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se