Kritika stránek

zabinho
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 26.09.2014
Zdravím, po zkušenostech s jednoduchými redakčními systémy první pokus s wordpressem, se kterým se postupně učím..

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Barevný cirkus, asi by to chtělo trošku přepracovat. A jinak pěkný pokus o linkbuilding, chtělo by to trošku míň okatě :P

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Není to špatný, ale je to takový nemastný, neslaný. Spíš mi to přijde jako návrh konceptu. Pokud je to tak myšleno, pak budiž, jsi na dobré cestě. Pokud to má být finální verze webu, tak za mě palec dolů.

  • hodně informací v hlavičce webu, zde by se mělo nacházet logo, případně nějaké kratší motto, nebo slogan
  • určitě bych ostyloval prvky formulářů (viz screen1)

    screen1.png
    screen1
  • dodělat překlad placeholderu ve vyhledávacím poli
  • v pravém horním rohu mám nějaký e-mail zabak .zavinac. bluetrade.cz - k čemu to je? co to je za e-mail?
  • na webu je málo textů, ale hodně obrázkových boxů, tudíž důležité texty na úkor těchto obrázků zanikají a web je méně přehledný
  • nějak odděl obsahovou část od menu a spodních 3 boxů (Klimatizace pro domácnosti, Tepelná čerpadla)
  • stránku Reference bych celou předělal, nelíbí se mi rozložení, přehlednost ani způsob zpracování

To jen aby se neřeklo, že nekonstrukčně kritizuji :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se