Volná diskuze

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Zdravím,

chci se zeptat jaké podle vás nejvýhodnější řešení pro "přikázání" zobrazování reklam. Mám na svém webu (http://www.lezeckestenyvcr.cz/) mapu. Stálo to dost času a jediné "peníze" jdou z reklam. V dnešní době je ale moderní mít zapnutý nějaký ten Adblock. Má cenu dát mapu do nějakého tagu jako reklama aby se nezobrazila pokud je Adblock zapnutý?

Jaké jsou vaše zkušenosti a postřehy? Nerad bych přišel i těch pár návštěvníků.

Děkuji za odpovědi
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak několik důležitých faktorů:
1) AdBlock nemá zapnuto tolika lidí
2) Většina jej má zapnuto z důvodu, že většinou jsou reklamy obtěžující a především většinou nemístné
3) Narvat reklamu na web, který je čerství a má pár desítek návštěvníků je dosti sebevražda
4) Lepší je, když uživatele požádáš o výjimku pro tvůj web

Pozn.Jaká je míra okamžitého opuštění?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Rozhodně neblokovat, neskrývat ani nic podobného. Zkoušel jsem a zle se to neosvědčilo. Ber to tak, že jeden člověk ze zapnutým adblock může dát vědět třeba 10 dalším lidem. Prostě investice do propagace.

Co můžeš je přitlačit na interakci. Dej lidem možnost hodnotit ty stěny podle několika kritérií a motivuj je o tom diskutovat. Prostě recenze. Když už si pak dá někdo práci a něco napíše, poděkuj mu a okamžitě jej vyzvi ať svou recenzi nasdílí přes sociální sítě.

Reklamu bych asi zatím moc neřešil. Až bude dostatečný počet lidí, tak nabídnout nějaký prémiový zápis anebo vlastní profesionálně sepsanou recenzi s fotkami atd.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Keby neboli weby preplácané reklamou alebo čo letelo donedávna reklama čo ti skočí cez celú obrazovku tak by adblock nebol potrebný a bol by pokoj v tomto smere. Nedávno som komplet odstránil adsense z webu a nahodil pár aff odkazov ktoré sa zobrazujú aj so zapnutým adblokom. Predtým som to neriešil či niekto používa adblok alebo nie ak niekoho reklama zaujme tak klikne.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se