Volná diskuze

alexkardic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 16.01.2014
zdarec lidi... potřeboval bych si koupit pro sebe nějaký fakt dobrý oblek, ohoz ;) dostal jsem novou pozici a tak se musím pořádně reprezentovat a chtěl jsem se zeptat jestli by jste poradili kde bych sehnal nějaký fakt slušivý a cenově dobrý oblek. Za rady a tipy děkuji moc...

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
napis rozpocet. Docela rozumny oblek se da koupit i v OP Prostejov ale to myslim uz krachlo, potom treba Blazek ale ten uz je drazsi. Je to jenom o penezich.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Cenově dobrý oblek, je cenově výhodný oblek? :) Zkus lépe vystupovat, oblek Ti nepomůže... :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Šaty dělají člověka. To je pravda odvěká. Ovšem nezáleží jen na tom co nosíš, ale jak dokážeš vystupovat.

Pozn. Na tvé pozici bude jistě více lidí, zeptej se jich, kde sehnali oblek ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

simonstraka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 25.12.2013
nová pozice? Jaká pozice a obleků je v česku docela dost a kvalitních... :D ale já třeba zastávám názor, že česká výroba je stejně nejlepší!!! takže já bych doporučil maximálně nějakého českého výrobce, ale určitě né Prostějov s těma mám teda fakt blbou zkušenost... jsou drazí a ve finále ta kvalita v podstatě není kvalita... ;) jinak jsou tu v česku i dobří :D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
alexkardic
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 16.01.2014
s vyjadřováním nemám problémy... ;) jen mi přijde zbytečné si na diskuzích hrát na nějakýho extra speciálního prezentátora... ;) :D no a jaký teda máte ještě tipy na ty české výrobce krom OP Prostějov? S těma mám docela špatnou zkušenost. Jednou jsem si od nich koupil oblek a moc dlouho mi nevydržel, tak bych nechtěl dopadnout zase stejně ;)

simonstraka
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 25.12.2013
jako tady v česku je dost dobrých společností a firem které dobře šijou obleky na míru a tak… já si nechával dělat oblek na míru v Brně u Mahdalla… a povedlo se jim to ;) cena mi přišla úměrná obleku však se koukni, třeba tě nadchnou… ;) http://www.mahdall.cz/modni-salon/pansk ... ejcovstvi/ jinak jsem četl prý mají nějakou akci tak si asi nechám zase ušít oblek :D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Zkus sekáč, tam najdeš i sako a kalhoty a do ceny se vejdeš ;)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se