Volná diskuze

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Zdravím,
před pár dny jsem nainstaloval aktualizaci na S4 a nejdřív začala blbnout wifi, která už po restartu mobilu jde OK, ale bohužel baterie dostala na držku... vydrží pár hodin. Dnes ráno jsem jí z půlky stáhl až na "připojte nabíječku" za půl hodiny brouzdání po FB.

Na netu jsem našel více takových lidí, ale z roku 2012 respektive 2013. Existuje nějakej fix, kterej vrátí o jednu verzi zpět? Tenhle mobil je v tuhle chvíli víceméně nepoužitelnej. (a pokud mi chcete vyčítat, že ho mám - dostal jsem ho dárkem! :D jinak mně osobně by stačil mobil pro důchodce)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

filipsedivy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 13.10.2014
Ono normální cestou nepůjde udělat downgrade. Je nutné si sehnat ROMku se nižší verzí a udělat si root mobilu a přehrát jej.
Mnoho spolužáků ale si vychvaluje custom ROM (neoriginální software) kdy jim baterie drží až 3 dny v kuse, s tím že když surfujou atp. Když ho nechají v pohodě tak až 5 dní. A to jeden má Samsung Galaxy S3 velkej.
Já mám Samsunga Galaxy S3 malej, a mám pouze jej rootnutej s originální ROMkou a odinstalovaný kraviny (Google Plus, Samsung Play, ...) a výdrž se taky znatelně prodloužila.
Zda-li jsem pomohl tak [+] :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se