Volná diskuze

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Nezákládám tohle téma jen abych si stěžoval - hlavně prosím všechny komu chodí spam od adison.cz a jsou ochotni semnou odeslat podání na UOOU aby mi napsali SZ.

Neustále mi chodí stupidní SPAM od adison.cz, takže dneska uz jsem se řádně vytočil a napsal jednomu ze spamerů pěkný mail ve smyslu "je**l jsem ti mámu krasavče" :D

Zpráva neobsahuje odkaz na odhlášení spamu, tak jsem několikrát odpověděl s jasným požadavkem, že nesouhlasím, aby tito spameři evidovali můj mail či jiné údaje ve svých spamlistech.

Jedenkrát se mi dokonce dostalo odpovědi, že mě tedy ze své pochybné databáze smazali. Samozřejmě lež, spam od nich mi chodí stále.

Mám v úmyslu sesbírat co nejvíce informací o jejich spamových aktivitách, abych to dotáhl alespoň na tučnou pokutu pro tyto největší české spamery.

Proto prosím všechny, kterým tento spam chodí, aby buďto sami vyplnili formulář ohlášení na UOOU, nebo mi přeposlali daný spam na adresu adison-spam@pcdr.cz spolu se svým jménem, případně se ozvěte do SZ.
Ideální způsob přeposlání je uložit jako *.MSG / *.EML a poslat v příloze - pro zachování hlaviček.

Děkuji :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já teda nevím, ale mě osobně víc sere Kadlec a jeho spam českým internetem, než adison.cz :)

Launcha
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 30.10.2014
Abych to uvedl na pravou míru. Tiskové zprávy jsme zasílali na tento kontakt, protože jiný redakční k dispozici není. Jednalo se o tiskové zprávy týkající se olomouckého regionu, z pohledu daného webu (olomoucky-denik.eu) je lze těžko považovat za spam. Chápu ale, že to mohlo být na nesprávnou osobu. Možná stačilo uvést kontakt, kterému tyto zprávy přísluší.
Kontakt jsme si ze seznamu odebrali po negativní odpovědi 21.10., po prvním smazání asi ještě někomu z kolegů zůstal, takže se situace bohužel opakovala včera, což nás mrzí.
Tolik tedy k celé věci, další tiskové zprávy už zasílat nebudeme.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Spam je lék, proto pijme víc... :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Wladass píše:
Já teda nevím, ale mě osobně víc sere Kadlec a jeho spam českým internetem, než adison.cz :)


Taky mě štve. Vždy když to posílám na SpamCop tak je vidět z toho jejich parseru, že to posílá odjinud. Popravdě jsem to doposud měl za nějaký malware :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Drago píše:

Taky mě štve. Vždy když to posílám na SpamCop tak je vidět z toho jejich parseru, že to posílá odjinud. Popravdě jsem to doposud měl za nějaký malware :)


Jop to je právě ono, že to nejde blokovat nějak globálně, pokaždý odjinud :/

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Kdybych měl při každé takové kravině psát výzvu, tak nedělám nic jiného teda...

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Kdybych to psal pokaždé, tak opravdu nedělám nic jiného :)
Tihle mě prostě nasrali svou drzostí. Napřed komuníkují a řeknou, že spam už posílat nebudou... samozřejmě stejně posílají dále.
Pak to jak si věří, že je všechno OK. Že když tomu oni neříkají spam, tak ten bordel můžou rozesílat...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se