Volná diskuze

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Zdravím,
když bych si chtěl zřídit reklamu na googlu, je nutné, abych měl ŽL list a nebo si můžu i jako obyčejná osoba koupit reklamu na googlu?
Díky moc

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jako obyčejná osoba si jí klidně kup, nesmíš ale propagovat komerční projekt, jinak by si musel mít nejenom ŽL ale také být minimálně identifikovanou osobou k DPH, nebo plátce.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Měl jsem reklamu na Googlu, a ani jedno nesplňuji.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
freez píše:
Jako obyčejná osoba si jí klidně kup, nesmíš ale propagovat komerční projekt, jinak by si musel mít nejenom ŽL ale také být minimálně identifikovanou osobou k DPH, nebo plátce.


To je blbost... Nakupovat můžeš cokoliv jako fyzická osoba... To není podnikatelská činnost... Naopak nesmíš vyvíjet podnikatelskou činnost bez oprávnění - tedy ŽL, licence, atd.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
janKali píše:

To je blbost... Nakupovat můžeš cokoliv jako fyzická osoba... To není podnikatelská činnost... Naopak nesmíš vyvíjet podnikatelskou činnost bez oprávnění - tedy ŽL, licence, atd.


Já když jsem si účet zakládal, tak toto bylo napsáno v podmínkách, když jsem volil jaký účet založím, jestli je tomu i dnes to nevím. Chtěl jsem to k propagaci affil webů a jasně mi byli řečeno, že s normálním účtem mi po první kontrole vše bloknou, ale je to už nějakej rok. No a jak si sám napsal, nesmíš vyvíjet podnikatelskou činnost, což je právě ten problém.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se