Kritika stránek

arcadin
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 01.06.2014
Dobrý de
Dovolujeme si Vám představit nový projekt iProfíci.cz vytvořený dvěma studenty, kteří chtějí na český trh přivést snadnější a přehlednější přístup k outsourcingu.

Hlavní funkcí iProfíci.cz je zprostředkování služeb mezi profíky a klienty co nejjednodušším a nejbezpečnějším způsobem, tak aby oba uživatelé byli chráněny před nekalými praktikami. Naším hlavním cílem je spokojenost u všech uživatelů využívající naše služby. Navíc náš projekt bude do budoucna rozšířen o další zajímavé služby jak pro profíky, tak i pro klienty.

Děkuji za vše názory.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Hezký, mě by spíš zajímalo, kdy jsem vám já dával svolení k zasílání obchodního sdělení, že si to vůbec nepamatuju. Máte štěstí že šli ty adresy odhlásit. Začít spamem na adresy, které nejsou nikde veřejné, je dost nešťastné řešení.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Taková kombinace navolnenoze.cz + aaapoptavka.cz :-)
Teď ještě aby byl web vidět a byl navštěvován.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
arcadin píše:
Dobrý de
Dovolujeme si Vám představit nový projekt iProfíci.cz vytvořený dvěma studenty, kteří chtějí na český trh přivést snadnější a přehlednější přístup k outsourcingu.

Hlavní funkcí iProfíci.cz je zprostředkování služeb mezi profíky a klienty co nejjednodušším a nejbezpečnějším způsobem, tak aby oba uživatelé byli chráněny před nekalými praktikami. Naším hlavním cílem je spokojenost u všech uživatelů využívající naše služby. Navíc náš projekt bude do budoucna rozšířen o další zajímavé služby jak pro profíky, tak i pro klienty.

Děkuji za vše názory.


Koukám, že tu někdo srší vtipem, když opomenu to, že mi od vás přišel též spam, tak vám na web nikdo chodit s těmi lži nebude (Máme tu největší interaktivní databázi zakázek v celém Česku, Nejvíce profíků z Česka na jednom místě nenajdete nikde jinde než u nás + evidentně uměle vytvořené profily) :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Skoro všichni registrováni 1. června... :D Proč povolujete profily s nevyplněnými údaji? To nechápu! Nejenom, že to hází špatný stín na vás, ale i na další uživatele portálu, jestli tedy nějaké máte.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Kohy píše:
Skoro všichni registrováni 1. června... :D Proč povolujete profily s nevyplněnými údaji? To nechápu! Nejenom, že to hází špatný stín na vás, ale i na další uživatele portálu, jestli tedy nějaké máte.


Já taky nemám a nikdo po mně nic nehází :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:

Já taky nemám a nikdo po mně nic nehází :-D


Tak si to vyplň, nebo nedostaneš Bludišťáka!

TrebWebDesign.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 09.11.2014
aha, další web k ničemu.. já používám zdarma www.easytask.cz

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
No každopádně dnes již ta služba nejede. To byl docela jepičí život.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se