Chyby

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Již pár dní mi ukazuje chybu podstránka nové aukce (Nové příspěvky --> Nové aukce) konkrétně toto:

Všeobecná chyba
template->_tpl_load_file(): File ./styles/webdeal/template/aukce_nove.html does not exist or is empty

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
To samé se zobrazí když člověk chce relistovat svojí ukončenou nabídku.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Koukám, že se tomu tady už nikdo nevěnuje a jde to tu do prdele, což?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
janKali: Nemusíš přispívat ani navštěvovat toto fórum. Nikdo tě nenutí, ale pokud se chceš vyjádřit, tak k věci a bez urážek.
Děkuji
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
LukasP píše:
Již pár dní mi ukazuje chybu podstránka nové aukce (Nové příspěvky --> Nové aukce) konkrétně toto:

Všeobecná chyba
template->_tpl_load_file(): File ./styles/webdeal/template/aukce_nove.html does not exist or is empty


Už nefunguje ani sekce --- Nové nabídky

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Už nefungují ani poptávky. To to tu opravdu nikdo neřeší?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Macu, nedokáži nasimulovat tebou nahlášený problém. Na testovacím účtu se mi zobrazí jak nové aukce, tak poptávky, nabídky i příspěvky.

Problémy řešíme, jen musíme problém nasimulovat. Protože jak v kódu, tak i při testování na tu chybu nenarazím.

Odkazy:
Nové příspěvky - nove-prispevky.html
Nové poptávky - search.php?search_id=newrequests&sr=topics
Nové nabídky - search.php?search_id=neworders&sr=topics
Nové aukce - search.php?search_id=newauctions&sr=topics

Pokud na sekci nové přistupujete z jiných odkazů, objeví se chyba. Přes portál byste se neměli dostat na jiné odkazy než na tyto výše zmíněné.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mac: Ono je to opravdu někdy těžké nasimulovat.
Vytvořit stejnou situaci, i když ji detailně popisuješ nemusí být jednoduché, jelikož v chybě může hrát ještě i jiný detail důležitý faktor.
Chci ovšem všechny ujistit, že všechno postupně řešíme a to v co nejkratším možném čase. K tomu ještě vytváříme novou verzi WB. Tak že se určitě máte na co těšit.
Pozn. Nedivte se, když ne hned na vše nezareagujeme, je toho dost, co se ještě musí udělat a vyzkoušet.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
To už není možny. V kódu jasně vidím jiné odkazy než ty, které popisuješ a skrze které by jsi se dostal k dané chybové hlášce :-)
Pořád nemohu přijít na to, proč se ti zobrazují stará data, když pro to nemají žádný důvod...

Vydržte prosím 14 dnů, to už představíme novou verzi WD. Tam už se tyto chyby nebudou vyskytovat. Celkově WD bude mnohem stabilnější.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Mně samotnému to také nejde do hlavy.
Zkusil jsi promazat cache?
No tak je to jedno i není. 14 dní je dlouhá doba, ale už nějakou chvíli pilujeme novou verzi WB, kde mažeme chyby, které jsou na této staré verzi ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se