Volná diskuze

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Ahoj všem WDčkářům,

začíná se mi v emailovce hromadit spam od spolupracovníků projektu Včeliště.cz, které nechce být TOP ve svých službách ale asi ve spamu. Jedná se již o druhý mail, který jsem dostal nevyžádaně do své schránky. Mě to připadá, jako kdyby tihle "borci" právě objevili Ameriku. Takové dost low, nemyslíte?

Nejen, že se předem neomluví za spam, ještě má tu drzost mi zkomolit můj web. Freebiz? FreeBit? Ono je to asi víceméně jedno, hlavně, že kešne chudáka majitele eshopu s projektory. Email odeslal Petr Malec - linkbuilder z Vceliste.cz. Cena? Nejlépe zdarma, že? Josef Řezníček by si měl hlídat své pilné včelky! Vidí jen GTPR? Že by byl můj web o projektorech? Hm?

Nějaké zkušenosti s projektem, s Josefem Řezníčkem?

Díky, s pozdravem Martin K.

Kód: Vybrat vše
Ahoj Martine,
koukám na tvůj magazín freebiz a velice se mi líbí, jen je škoda, že na něm moc aktuálních článků není, mám tedy pro tebe návrh.
Rád bych u tebe publikoval článek o projektorech (srovnání projektorů nebo návod jak u projektoru vyměnit lampu), je to možné buď zdarma popřípadě za menší poplatek?
Myslím, že to bude přínosné pro obě strany, ty dostaneš článek zdarma a tvý čtenáři nové čtivo a já v článků budu mít 2-3 odkazy na klientský eshop s projektory.

Předem díky za odpověď.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Že by dobrý tip na doménu? :) Jediné plus.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak to proč je místo T -> Z je nejspíše jasné, tyto písmena jsou hned vedle sebe.

Ovšem naštěstí se mi tento SPAM vyhýbá a nebo mám dobrý filtr :D.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

PetrMalec
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 08.09.2012
Ahoj Martine,
díky za odpověď, každopádně už jsem minimálně jednou spolu komunikovali a proto jsem si dovolil tykat, snad to nevadí.
Omlouvám se, jestli můj email považuješ za spam a za zkomolení jména tvého magazínu. U jména magazínu jsem se přepsal, za to se omlouvám. Jinak ale dobrý tip na překlepovou doménu, nebo nový projekt. :)

Každopádně v emailu píšu o možnosti publikování zdarma tedy o tvz. guest postingu nebo za menší poplatek, sám na webu máš napsáno cituji:

"Nabídka reklamy, naše dveře jsou otevřené:
Máte-li zájem o tématickou reklamu na tomto webu, kontaktujte mou osobu prostřednictvím mailu. Chcete, abychom napsali o vašem produktu? Není nic jednoduššího, než poslat jeden email. Co získáte? Tématický zpětný odkaz z webu o silném odkazovém profilu, uvedení do podvědomí tématických návštěvníků a zdarma reklamu na jeden měsíc v rámci spolupráce."

Takže vlastně splňuji podmínky a nejedná se o spam, sám píšeš, že stačí poslat jeden email.
Příště bude lepší, když tuto věc vyřešíme přes email, nikoliv zde na webdeal.
Stačí mi odpovědět na můj email, že nechceš být nadále kontaktován s jakoukoli nabídkou z mé strany.

Díky moc,
Petr Malec
Jsem SEO KONZULTANT a provozuji how to web Napovime.cz.
Ve volném čase rád cestuji a navštěvuji nejkrásnější pláže světa.
 Jak se stát přeborníkem v házení šipek

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Myslím si že jde spíše o záměnu písmen jak píše Peeeeta, no a protože články o projektorech na tvém webu jsou, tak je nabídka vcelku pochopitelná. Otázkou je, jestli je to pro tebe zajímavé, já na jednom magazínu takto přímo s Pepou Řezníčkem spolupracuji a dodané články jsou opravdu dobré, obsáhlé a informačně hodnotné. Ty jeho dva odkazy, které jsou velmi tématické mi tam nevadí. Takže pokud by se ti takový obsah hodil, je to taky cesta.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
PetrMalec: Tvá nabídka je pro mě směšná, jeden mail jsem dostal, ale nevím, kdo to od Vás byl (Ty. Vy. Oni?). A je mi to víceméně jedno. Je pravdou, že na webu nějaké články o projektorech jsou, nicméně magazín o projektorech víceméně nepíše. Kde si budu co publikovat je věc má, když už píšete takovéto maily, nejdříve je dobré si je přečíst, než je odešlete. Když se mi jeden od Vás ozval, psal jsem mu cenu, takže je jasné, za kolik je možná publikace, když už jsme si tedy psali, víš, za kolik je to reálné. Evidentně moc drahé, cena je ale pořád stejná. Ten text toho mailu je směšný, bez stylu a profesionality.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Kohy se snaží udělat z komára velblouda a špinit někoho dalšího. I když si o včelišti myslím své, tak tady se chová korektně a není co řešit. Opět je tu zbytečné téma o ničem, jako hromada dalších, které zakládají kohy a peeeta, jen aby měli co nejvíce plků ve statistikách. A protože jich mají už hodně a tráví tu hodiny času jen tak, tak ji Oťas dal adminství, aby neutekli plkat jinam... A tím se Webdeal zase propadl o něco níže... Toto vlákno je toho bohužel důkazem a je to právě ten důvod, proč se tu objevím už jen tak 1x za měsíc, když se chci pobavit nad brekotem nad nesmysly :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
janKali píše:
Kohy se snaží udělat z komára velblouda a špinit někoho dalšího. I když si o včelišti myslím své, tak tady se chová korektně a není co řešit. Opět je tu zbytečné téma o ničem, jako hromada dalších, které zakládají kohy a peeeta, jen aby měli co nejvíce plků ve statistikách. A protože jich mají už hodně a tráví tu hodiny času jen tak, tak ji Oťas dal adminství, aby neutekli plkat jinam... A tím se Webdeal zase propadl o něco níže... Toto vlákno je toho bohužel důkazem a je to právě ten důvod, proč se tu objevím už jen tak 1x za měsíc, když se chci pobavit nad brekotem nad nesmysly :)


Zhola nemáš pravdu. O pozici jsem požádal sám, ale to s tím nemá vůbec co společného. Pokud se chce společnost zabývající se SEem a nebo buildem propagovat pomocí spamových mejlů, nemá na tomto poli co dělat. Už jednou jsem je slušně vykázal z mého dvorečku, a oni (on) přišli zase. Pod jejich mailem si mohu vybavit jen tohle, vystavte mi odkaz, nejlépe zadarmo, a já si pěkně zkasíruji eshop. Jsou to lajdáci, nic víc. A pokud za nimi stojíš, jsi to samé.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Wladass píše:
"SEem" :D :D sry ale musel jsem :D :D


:)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Já je nehájím, mám na včeliště negativní názor, což je o mě veřejně známé, ale pokud máš "napište mi, chcete-li něco probrat" a přijde ti velmi slušná nabídka, tak tu rozebíráš kraviny a jsi úplně mimo bohužel ty, ne oni.

To že ti vadí, že hledají magazíny pro klienty, tak to je věc jiná a je to poměrně běžné... Nezáviď jim jejich práci. Kdyby si nebyl flákač, mohl by si dělat linkbuilding i ty pro někoho a vydělal by sis alespoň a netlachal tady blbosti :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mac: To není sranda, se SEem se nelaškuje, pak Tě nikdo nenajde... :) Bude avatar?

-- 17. 09. 2014 21:45 --

janKali: Velmi slušné nabídky mi chodí od H1.cz, to, co mi poslali oni je výsměch. Jak víš, že jsem flákač? :) Věštíš z koule? Koukám, jsi asi kapacita. To se musí nechat.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Kohy: Sorry, ale Petr Malec ti tu odpověděl celkem k věci a nejen on. Vyřešte si to po mejlu, protože tohle spam asi fakt nebude. Prostě jim napiš, že o jejich nabídky nemáš zájem o je po ptákách.

Petr Malec: Napiš mně, třeba se dohodneme ;)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
basti: Chápu Tě, ale tohle pro mě není nabídka. Sorry.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mac píše:
Přelez, přeskoč, ale nepodlez... ;-)


Dobře ty... :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Další mail. Hm. Profesionální optimalizace pro vyhledávače...

Kód: Vybrat vše
Dobrý den,

narazil jsem na internetu váš web freebit.cz. Měl bych zájem o spolupráci
formou článku. Rád bych zveřejnil článek o náhradních lampách do
projektoru, případně tipy a rady jak prodloužit životnost projektoru. Měl
byste o takovou spolupráci zájem?

Dejte mi vědět i v případě že zájem mít nebudete. Děkuji

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jan Schejbal
Lepidus s.r.o.
Telefon: 776246618

http://www.seoskola.cz/ - Zvyšte návštěvnost svých stránek v našem online
tréninku
http://www.vceliste.cz/ - Profesionální optimalizace pro vyhledávače,
obsahový a e-mail marketing

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak je jednoduše odmítni ;).
Zajímavé, že ti nabízí neustále jen to stejné :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Poslal jsem mu cenu, čekám na odpověď. Alespoň už nejsem FreeBiz!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se