Volná diskuze

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Do českých internetových vod dorazila nová ryba. A dost možná revoluční. Teprve asi měsíc stará síť jménem TSU slibuje svým uživatelům, že mezi ně rozdělí 90 procent svého zisku podle toho, kolik vydělá jimi sdílený obsah.

Světem začala hýbat novinka mezi sociálními médii. Už vás nebaví, že Facebook, Twitter i další sítě vydělávají na obsahu, který tvoří někdo jiný - tedy uživatelé jako vy. Síť běží teprve pár týdnů ve světě, v Česku několik dnů a její majitel se nechal slyšet, že získal peníze na první investici, hned 7 milionů dolarů.

Jak to všechno funguje? Vcelku jednoduše. TSU vám platí právě za to, kolik lidí klikne na reklamu právě díky vám. Ale to není všechno. TSU se prozatím rozšiřuje pouze na základě doporučení, takže pokud přesvědčíte své přátele či rodinu, dopluje na váš účet i část jejich zisků, až do čtvrté úrovně.


Co si o tom myslíte? Registrace jsou zatím na pozvání přes odkaz. (https://www.tsu.co/KraBBy)
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Z hlediska uzivatele nic zajimaveho, socialni sit na ktere nic neni videt dokud se tam clovek neprihlasi je dost iritujici. Ale abych nehanil, kouknul jsem na YT a v podstate mi to prijde jako kopie FB. Jit tam za ucelem vydelku mi prijde nesmysl, protoze ikdyz TSU nabere uzivatele ( a to verim, ze se s vidinou vydelku najde dost lidi pro co se regnou) tak jestlize nebude nikdo generovat obsah tak lidi tam nebudou chodit a tim i klikat na bannery a tak vydelek bude nula nula nic. Nicmene z pohledu tvurce webu v tom vidim urcity potencial jak vybudovat slusne konvertujici affiliate web.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Ty výdělky budou pro uživatele tak zanedbatelné, že to nemá cenu řešit...

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
To je ale blbost :-)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
katalog píše:
Ty výdělky budou pro uživatele tak zanedbatelné, že to nemá cenu řešit...

Pokud opravdu budou vyplácet 90% tak by to mohlo byt docela zajímavé.
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
krabby píše:
Pokud opravdu budou vyplácet 90% tak by to mohlo byt docela zajímavé.


To bys musel mít fakt tisíce lidi pod sebou a přinutit je něco dělat. Předpokladam že tam budou mít kontextovou reklamu, takže oni dostanou par centu za kliknutí nějakého člověka pod tebou, něco si nechají a zbytek ti pošlou. Kolik myslíš že na sociální síti lidi naklikají reklam? Podle mě to nebude více než jinde, takže ze sta lidí pod tebou kteří tam budou denně 1,2 klikne na reklamu a ty dostaneš pár centu. Takže budeš řád když to za měsíc dotáhneš na jednotky dolarů. Zaleží kolik lidí pod sebe seženeš a jak často tam budou chodit a jak budou často klikat na reklamu. Ona je také otázka kolik seženou relevatní reklamy v češtině aby to někoho mohlo zde zaujmout. Na zahraniční reklamy ti bude klikat minimum lidí.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
totalne stupidni uzivatele

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Málo lidí = málo kliků. Zajímalo by mě, jak probíhá výplata.

Dolphi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 20
Registrace: 23.09.2011
Nějakej podvodníček zkouší oprášit model surfbaru ala Spedia z minulýho tisíciletí jo? Pane jo..

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Dám tomu pár dní a uvidíme :)
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Jakej je vysledek ? Asi nic moc ze ?
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Já jsem posledních pár dní o tom ani nezaznamenal žádnou zmínku v mediíích. A jestliže se ani ne té sití nic neděje tak se ani nedivím.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se