Volná diskuze

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Zdravím, stojím momentálne pred vecou, z ktorou si neviem poradiť tak, aby bola čo najlepšie vyriešená. Mám stránku s receptami (http://ikuchar.sk), ktorá je vytvorená hlavne ako stránka, na ktorej si môžu ľudia medzi sebou zdieľať recepty (môžu ich verejne pridávať). Ako ale prinútiť ľudí, aby na stránku recepty pridávali? Rozmýšľal som usporiadať súťaž, kto pridá najviac receptov získa kuchársku knihu, ale neviem predpokladať aký by bol účinok.

Má niekto lepší nápad, ako prinútiť ľudí k tvoreniu obsahu stránky?

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Řešil jsem podobný problém. Místo receptů jsem ale přidával lezecké stěny(http://www.lezeckestenyvcr.cz/). Nakonec jsem většinu přidal sám, ale to v tvém případě nejde.

Soutěž o knihu by lidi určitě mohla přilákat. Jen to chce zajistit dostatečnou propagaci. Řešil bych to následovně: Po každém přidaném receptu, který uživatel přidá a zároveň i na sdílí na sociálních sítích, dostane více bodů do soutěže. Takto tě to nebude stát peníze. Další možnost je zaplatit za reklamu či propagaci příspěvku.
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Tá kniha je jedna možnosť. Má niekto ďalšie nápady?

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Tohle dokázat bez většího obnosu peněz je nehorázně těžký. Řeším uplně stejnej problém s mým fórem a už vážně přemýšlím, že si tam založím 20 účtů a budu si povídat mezi sebou sám. Nepomohla mi ani soutěž o dres k Vánocům, pár lidí se registrovalo, splnilo podmínky a na web zapomnělo.

Takže podle mě - můžeš vymyslet bůh ví jak dokonalej marketing, ale tvůj typ webu potřebuje nakopnout hlavně pořádně plným pytlem peněz :-)

Na tohle téma psal i Petr Jeník již dáááávno, avšak to sedí -> BOD ZLOMU
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je blbost lidi burcovat k tomu, kdo přidá nejvíce receptů. To smrdí nekvalitními posty. Zkus to jinak, lidi chtějí prachy, zkus třeba já nevím, pokud to jde, nějaké kupony do shopů s jídlem, něco jako iTesco a jiné. Nebo na konci každého měsíce vyhlásíš 3 vítěze, kteří vyhrají nějakou kuchařku. Pak zkus kontaktovat nějaký eshop s knihami, zda by ti neposkytl nějaké kuchařské knihy do soutěže. Za reklamu aj.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se