Kritika stránek

proseo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 02.01.2013
Zdravím, chtěli bychom požádat o zpětnou vazbu pro web www.uctivanyvelbloud.cz. Co říkáte na design, použitelnost atd?

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Líbí se mě ta část "Uctívaný Velbloud v číslech" :) Jinak celý web je hezky udělaný. Za mě palec hore.
Neděkuj mi, stačí kliknout na +

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
Hezké to máte a obrovské plus za vlastní pivo.

I hospůdku máte pěknou, jen bych vyházel ty reklamní blbiny (podtácky a stojany na jídelní lístky od Plzně, popelníky, ...) a případně bych se rozloučil s Plzní samotnou. Za prvé už ji nevaří se stavovskou ctí a za druhé ji točí kdekdo. Buďte jiní.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Po dlouhé době, vidím nějaký web, který je elegantní a příjemný.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

proseo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 02.01.2013
Děkujeme za hodnocení.

Mike92: Plzeň je stále velkým tahákem pro velkou část lidí. I když vlastní pivo je vlastní pivo, ale bude to ještě nějakou dobu trvat, než budou většinově preferována piva z malých pivovarů.

Ale pro vlastní pivo vymezíme více prostoru. Podtácky jsou také velbloudí :)

Obrázek

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
Ano, to máte pravdu, Plzeň pořád táhne.

Na druhou stranu, když vidím, jak plné jsou pražské hospody, které daly přednost vlastním pivu či pivu v minipivovarů :) A ty hospody jsou navíc plné lidí, kteří jsou za dobré a zajímavé pivo ochotní dobře zaplatit :)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Web sice hezkej, ale bude k ničemu - obsluha stojí absolutně za ho*no, takže se tam chodit stejně nedá...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
janKali píše:
Web sice hezkej, ale bude k ničemu - obsluha stojí absolutně za ho*no, takže se tam chodit stejně nedá...


Tady ale hodnotíme web a ne obsluhu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se