Volná diskuze

aloki
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 14.01.2013
Vím, že tu není žádná zpovědnice a jsou tu samí chlapy, kteří nepláčou, ale ...

Nikdy nepochopím, jak můžou lidé o sobě zobrazovat tolik info na fb atd..Když pominu tajnou službu, která o nás ví asi vše a na co jí dávat ještě více info :) tak tu jsou různý úchylové, schizofrenici a psychopati. Plno lidí dává na net své děti, kolikrát nahaté děti třeba u moře, u normálních lidí to je jedno, ale jednou jsem sledovala díl hideparku, kde jeden psychiatr říkal, že tyto fotografie jsou nadměrně navštěvované. Na stránkách FB mám miminka, ktaří mě sledujou, tak je toto normální? Já sama dostávám občas celkem šílené zprávy, třeba naposled mi někdo vyhrožoval, protože se mu na nějakou věc zobrazila negativní karta tarotu (že prý si mě najde a něco ve smyslu že mě zabije, protože kvůli mě lidi dělají sebevraždu), měla jsem výhrůžky i od jednoho araba, který mi napsal, že ví, kde bydlím (věděl) a že nic neumím a skončím v Tescu u pokladny (dělala jsem mu web, který jsem mu nakonec neprodala, peníze vrátila, protože se choval jak k.k.t, web byl hotový, on ho chtěl, ale jeho chování katastrofální). Někdo možná tady napíše, že jsem udělala špatnou práci, ale poslední člověk kterýmu jsem dělala web mi poslal bonus. Může se to brát na lehkou váhu, všude samej troll, ale když vezmete v potaz událost se schizofreničkou, která zabila toho kluka ve škole a jela kvůli tomu x kilometru, pak třeba Islámský stát, tak vědomí, že někdo může získat moji adresu je celkem nepříjemný. Navíc v domě nebydlím sama a nechci, aby se mé rodině něco stalo.

Já jsem si u domen skryla identitu, u českých se jen zobrazuje jméno, nevím jestli se k těm informacím dá bez mého souhlasu dostat. Včera jsem hledala weby, kam bych mohla umístit odkaz, nebo reklamu a našla blog karolinaloskotova.blog.cz, dříve jsem o něm nic nevěděla a tak jsem se podívala i na její youtube videa, a tam narazila na video, co o ní napsal časopis Týden a byla jsem TOTÁLNĚ V ŠOKU, když uvedl její trvalé bydliště a ještě v dost negativní konotaci. Podle mě je úplně jedno, co si kdo na svůj blog napíše, je to jeho věc, ale uvádět adresu a ještě v tomto stylu mi příjde už jako navádění ke zločinu. Nevím, jak tento případ dopadl, ale kde je tedy úřad pro ochranu osobních informací? To, že ji napsal, aby požádála o omluvu přeci nic neřeší, někdo ji mohl skutečně něco udělat. Novinář by si asi neměl dovolit uvádět, kde kdo bydlí, jen proto, že tento novinář má jiný názor. Pokud vím, tak i když někdo udělá těžký zločin, tak je linčování a braní zákonu do vlastních rukou zakázáno a má to případně řešit soud (tím neříkám, že se tato dívka nečím provinila, jen je alternativní). Včera ještě v souvislosti s výše uvedenou zprávou, kde uživatel dostal špatnou kartu tarotu, jsem nemohla usnout až do 7 ráno a dneska také nemohu.

Kryjete si vy nějak svou identitu, a jestli ne, nemáte trochu strach? A celkově jaké máte skušenosti s lidmi, co vám vyhrožujou?

-- 05. 12. 2014 03:50 --

Jen jedna věc, dostávám dost zpráv, nedávno mi paní psala, že jí ukradli auto, a jestli ji mohu doporučit kartářku, nebo vědmu. Já ji napsala, aby toto přes kartářky neřešila, že dost pochybuji, že jí auto najde, a že jí maximálně řekne, že to byl mladý muž, který potřeboval peníze a auto je někde v bazaru, kde se právě rozebírá a že by takto přišla jen o další peníze. Prostě tento web slouží jen k online výkladu a nikoho do ničeho zlého nenavádím a spíše naopak, když někdo napíše, tak ho odradím.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
To je oborem na který cílíš. Tam se nachází určité procento podivných individuí. Asi by bylo ideální se zamaskovat úplně anebo zvážit jiný, pokud kvůli tomu nemůžeš do 7 ráno spát. Třeba v mém (online podnikání) mi vyhrožují maximálně za hanobení jazyka českého :)

Ohledně sdílení informací na sociálních sítí to je kapitola sama pro sebe. Lidi se rádi chlubí, proto o sobě na sociálních sítích rádi mluví a ukazují své úspěchy.

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
A u deti je to cim dal horsi, nepomuze nic jineho nez osveta.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se