Wordpress

sonia.nemcova
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 08.02.2013
Už to tu mám zase. Napíšu si ve wordu článek, pěkně ho upravím, písmenka mám velikostně tak akorát, co má být tučné, je tučné. Překopíruji to do editoru a vyleze mi z toho paskvil. Já nechápu proč? Nikdy mi to jinde nedělalo. Můžete mi prosím nějak, ale jednoduše poradit. Html neovládám. Proč se mi ten text při kopírování tak mění? Je to tady http://ellanela.cz/?p=57 Prosím, nepohoršujte se nad obsahem. Děkuji

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
oznacte ten tucny odstavec ve WP a potom v liste nastroju formatovani textu dejte odstavec...potom si oznacte JEN TEN nadpis Legrace stranou a dejte si ho jako nadpis 2...vite co, Vam tam to formatovani udelalo cely odstavec, jinak to je OK ne ?

-- 30. 12. 2014 18:26 --

musite oznacit vzdy jen ten text a ani mezeru, nebo radek s tim, automaticky se ten styl pak pouzije na vse...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
sonia.nemcova
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 08.02.2013
dokec - moc díky, už to mám opravené. Vůbec netuším proč se mi to při překopírovávání tak pobláznilo.
Mac - já vím, že mám na WP normální editor, ale chová se trošinku jinak než jiné editory, na které jsem zvyklá. A kopírovat musím, mám spoustu článků napsáno dopředu právě ve werdu. Každopádně už je to vyřešeno :)
Kluci, moc díky

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Ještě jestli můžu doporučit tak Nastavení-Trvalé odkazy a přepnout na název příspěvku vypadá to líp

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
sonia.nemcova píše:
dokec - moc díky, už to mám opravené. Vůbec netuším proč se mi to při překopírovávání tak pobláznilo.
Mac - já vím, že mám na WP normální editor, ale chová se trošinku jinak než jiné editory, na které jsem zvyklá. A kopírovat musím, mám spoustu článků napsáno dopředu právě ve werdu. Každopádně už je to vyřešeno :)
Kluci, moc díky


Vždy je lepší překopírovat text na webu do HTML editoru, pak to přepnout na Editor a tam dodělat formátování. Je to sice pracnější, ale zase se vyhnete pátrání po tom proč dané formátování vypadá jinak u vás a jinak na webu.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Pis to zrovna v tom wordpress wysiwyg editoru nebo se nauc zaklady html a formatuj to tim manualne, je to mnohem spolehlivejsi, wordpress obcas generuje dost zvlasni kod plny zbytecnych tagu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se