Novinky & změny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Při příchodu na WebDeal.cz jste se možná lekli, kde to jste. Ne, nebojte. Nejste špatně. Tohle je jen WebDeal nejnovější verze 4.0.

1) Jednoduchost
Nová verze je o poznání jednodušší, čistší, taková „vzdušnější”. Pomůže tomu nejen vzhled, ale také zeštíhlení o nepotřebné funkce a zjednodušení spousty služeb.

2) Přehlednost
Při vývoji jsme si dali záležet na přehlednosti. Vzhled jsme netvořili úpravou existujícího vzhledu pro phpBB, ale začli jsme na zelené louce a přidávali jen ty funkce, které nám tu chyběly.

3) Bezpečnost při obchodování
Nový systém zamezuje podvodům. Stop nezaplacené práci nebo zaplacenému nedodělku!
Platíte až za uskutečněnou práci a naopak máte jistotu, že za práci dostanete zaplaceno!

4) Otevřenost
Nebudeme vás omezovat v komunikaci - Pokud vám vyhovuje komunikace skrze e-mail, nebudeme vám v tom bránit. Komunikovat tak můžete skrze soukromé zprávy na WebDealu, diskuzi u poptávek nebo e-mailem. Mějte však na paměti, že v případě sporů bude e-mailová korespondence složitější při prokazování.

5) Poplatky
WebDeal si nově vezme poplatky při uzavření obchodů.
Vložení aukcí, nabídek a poptávek však zůstává zdarma!

Aktuálně si však WebDeal nebere žádnou provizi z prodeje!

6) Podpora
Vaše problémy nám můžete hlásit buď stejně jako dříve do subfór - Chyby, Nápady & návrhy nebo skrze Kontaktní formulář. Ten můžete například využít pokud chcete řešit problém soukromně. Navíc jej mohou využít i neregistrovaní uživatelé.

7) Profil freelancera
Každý uživatel si může vyplnit profil freelancera, kde uvede něco o sobě, čím se zabývá, hodinovou sazbu a stav, zda bere zakázky. Seznam uživatelů s takto vyplněným profilem pak lze najít v seznamu freelancerů. Přímo pak z takového profilu lze zadat tomuto freelancerovi zakázku.

8) Fakturace
Nově je úplně jedno, zda prodejce je podnikatel nebo ne. Vy jako kupec, objednavatel nebo poptávající vždy dostanete fakturu.

9) Reklama
Rozhodli jsme pro změnu reklamního formátu. Nově si lze zakoupit jako formu propagace Extra propagaci, kdy se zobrazí v hlavičce fóra pruh s reklamním sdělením a odkazem na daný obchod.

Doufám, že se vám nový WebDeal líbí. Vytvořit jej nás stálo hromadu práce a energie. Všechny služby, které v této verzi můžete vidět byly napsány kompletně znovu (a to včetně aukcí a ranků). Neříkám, že jsou zde všechny služby, které jste používali, ale jsou zde ty nejpoužívanější. Ostatní služby budeme přidávat dle zájmů a podle toho, zda je máme už třeba promyšlené. Chceme totiž, aby zde byly pouze služby, které dávají smysl a jsou dotažené do konce.

Rád bych touto cestou poděkoval uživateli peeeeta za pomoc při testování nové verze a za připomínky k ní. Zároveň o nové verzi napsal pěkné shrnutí, kde se můžete dozvědět jak celý systém funguje a další informace: http://blog.doprofilu.cz/dulezite/novy-webdeal-4-0.html

Pokud máte k nové verzi výhrady nebo připomínky, tak nám je klidně napište. Budeme za ně jenom rádi :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
FinalStorm
WD Trader: 4.67/5

Příspěvky: 96
Registrace: 01.06.2011
Super, tohle se povedlo. Přeju ať se povede i ta propagace.
http://egol.cz Fotbal, hokej, florbal, házená a spousta dalších míčových sportů

Wales
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 113
Registrace: 30.01.2012
Vypadá to opravdu dobře.

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
"Fuj, to sem se lek!" :D Ale jinak tleskám, opravdu zdařilá proměna!

filaj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 08.01.2015
Veľmi kladne hodnotím, krásny design.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
ZechY
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 6
Registrace: 11.02.2012
Design se mi velmi líbí, moderní, jednoduchý a přehledný! :) Určitě krok správným směrem.

EDIT:
Jenom bych ale upozornil, že máte někdy nejspíše chybu drobnou při přihlašování. Když zadáte špatné heslo nad 4 znaky, tak se vám neukáže chybová hláška o špatných přihlašovacích údajích. Pokud je to do 4 znaků, tak se hláška objeví.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jsem rád, že se vám tato proměna líbí :)

Mac píše:
WD v4.0 :-)


Nejspíš narážíš na skok v číslování verzí :), je to dáno tím, že WebDeal 3.0 byl ve vývoji, ale nakonec jsem usoudil, že to je slepá větev. Ty dobré věci z toho jsem převzal a použil je do současné verze 4.0 :). Proto mi i ten vývoj trval o něco déle.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Nádhera !!! mě se líbily už ty postupné úpravy předchozí verze, ale toto mi vyrazilo dech..moc se mi líbí menu a vlastně všechno, fakt pěkné ! pevně doufám, že nejen to přiláká diskutéry, poptávající a nakupující, a to i do copywritingu, rekl. ploch atd :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nový vzhled se opravdu povedl, což byl vlastně i můj důvod se sem opět po několika měsících přihlásit. Jsem zvědav, jestli se s novým vzhledem vylepší i obsahová stránka, ale opravdu Oto, klobouk dolů ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Uuuufffffffff.... NÁDHERA. 4.0 je neskutečně přátelská, čistá a přehledná. Moc Ti fandím a jak píše Aleš, snad to nakopne obsah Webdealu! :-)

Poslední dobou jsem WD navštívil jednou za 2 dny stylem klik, klik, klik, opustit... tak snad tohle bude znamenat změnu!

//
a chválím úpravu reputací...teď může poděkovat i slepec :-)

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Design je fajn ale zoufale mi zde chybí filtry na aukce, poptávky, nabídky.. Při vkládaní aukce zadávám i kategorii, z jakého důvodu pak nejsou kategorie použity jako filtry v seznamu aukcí? Zbytečné pole v DB ;) U poptávek jsou kategorie také, zobrazují se u jednotlivých příspěvků ale filtr nikde. Při současném množství nabídek/poptávek/aukcí to možná není vážný problém ale čekám že míříte výš. Alespoň základní filtr weby-domény-marketing-programování-ostatní bych uvítal už nyní.

Copenhagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 09.01.2015
Design je super, ale tiež mi chýba pri aukciách filter (doména, web, reklama, design), keďže pri založení aukcie to vyplňujem.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Díky za podmět. Filtry jsou ovšem už jen detail, i když důležitý, který není těžké přidat.
Budeme rádi za další podněty ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ten filtr kategorií jsem přehlédl, v aukcích jsem jej už přidal (měl jsem jej hotovej, akorát nebyl viditelnej) a do nabídek a poptávek jej teprve přidám. Děkuji za připomínku.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Luxus, tohle se vážně povedlo :) Měl bych jen pár drobných postřehů (chybějící písmenka):

na login stránce máš odstavec:
Pokud by se vám nedaří se přihlásit, zkuste zaškrtnou "Pamatovat si". Pokud ani to nepomůže, prosíme kontaktujte nás.


Ve slově zaškrtnout ti chybí "t".

Další na stránce pro vygenerování nového hesla (po vygenerování a zaslání) - oslovení "váš" by mělo být s velkým písmenem - tedy "Váš" :)

Ale novej design je fakt super, tleskám
 Dar

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
vzhled pěkný
5) nezahlédl jsem někde, že WD bude navždy zdarma? zmíněné řešení se mi zdá ještě horší než u konkurence, protože ani neodradí vkládat "divné" inzeráty (což sice nefunguje moc dobře ani jinde, ale nějaká účinnost se dá předpokládat)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Kusi
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 162
Registrace: 02.12.2010
Prosim o filtre a aj o rozdelenie cz/sk/en/ed webov a sluzieb, nech si pozeram iba sk copywriterov a sk/en weby.

Copenhagen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 09.01.2015
Po kliknutí na seznam nabídek sa zobrazí stránka: nabidky ale lepšie by bolo aby to zobrazilo rozdelenie ako tu: nabidka príp. pridať filter.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
idp píše:
vzhled pěkný
5) nezahlédl jsem někde, že WD bude navždy zdarma? zmíněné řešení se mi zdá ještě horší než u konkurence, protože ani neodradí vkládat "divné" inzeráty (což sice nefunguje moc dobře ani jinde, ale nějaká účinnost se dá předpokládat)


WebDeal je zdarma a většina funkcí tak zůstane i nadále. V budoucnu pro nás bude provize z úspěšného prodeje motivací jak docílit toho, aby se zde prodávalo více.
Zatím je však vše zdarma a nepočítám s tím, že by se něco mělo změnit.

Kusi píše:
Prosim o filtre a aj o rozdelenie cz/sk/en/ed webov a sluzieb, nech si pozeram iba sk copywriterov a sk/en weby.


Máš na mysli WebDeal.cz nebo Copywriting.cz?

Copenhagen píše:
Po kliknutí na seznam nabídek sa zobrazí stránka: nabidky ale lepšie by bolo aby to zobrazilo rozdelenie ako tu: nabidka príp. pridať filter.


Popřemýšlíme nad tím. Je tu ještě někdo pro tuto úpravu? //Jinak tebou odkazovaná nabídka už není veřejně viditelná a člověk se tam dostane pouze skrze přímý odkaz.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Teď koukám, že zmizela lišta s oborovými články. Teď tu budu muset ručně spamovat :)

Nechceš jí vrátit, třeba pokud je blog v copywriting.cz? Mohlo by tam být - I na tomto blogu/magazínu můžete mít vaší reklamu a odkaz na profil na copywriting :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se