Marketing

zemacik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 30.01.2015
Ahojte machri,

chcel by som sa na Vas obratit, so ziadostou o radu. Vo volnom case, po veceroch, po nociach popri robote som naprogramoval projektik

http://www.savilio.com

Preco ?
potreboval som moznost ako streamovat videa z roznych stranok do TV cez Google ChromeCast, WD TV Live, popripade Samsung AllCast, alebo ich stiahnut offline, do tabletu, rozpravky pre dieta ked sme isli na cestu, recepty pre svokrovcov bez netu.

Existujuce riesenia obsahovali kopec reklamy, a nesplnali moje poziadavky. Tak som zacal nieco programovat, a coraz som tomu venoval viac casu, tak som tomu dal daky loook a ze to pustim von.

(Momentalne YouTube videa niesu uplne dokonale, nakolko youtube teraz zaviedol distribuciu videa cez HTML5, tak to trosku blbne)

A teraz o co mi ide ?
Som programator, a nie obchodnik.

Potreboval by som radu ako o projekte dat vediet, nech ho vyuziju aj iny ludia, ked u som tomu venoval viac ako mesiac casu.

Ako to mam spravit?

1. Mam si zaplatit niekde reklamu. A kde? Facebook, Google ?

2. Taktiez som videl rozne inzeraty ako ludia predavaju postnutie prispevku do roznych facebook skupin. Je toto tiez riesenie?

3. Alebo sluzby hromadneho registrovania do katalogov? Je to dobry napad? Som cital ze to moze aj viac uskodit ako pomoct. Navyse tie katalogy vyzeraju dost podobne. :)

4. ... ?

Viete ma dako nakopnut, ako postupovat ?

Dakujem

Zemacik

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Moc hezký! Přátelskej web, čistej, hned je jasný jak mám postupovat, hned vím co mi web nabízí, chválím.

1. Mám zkušenosti jen s Facebook reklamou a ta se mi zdá vhodná pro tento typ projektu, určitě když se zamyslíš nad svou cílovkou (nejvíc by to mohli využívat mladí, kteří na videoserverech tráví spoustu času) a vymakáš klíčová slova, můžeš dosáhnout hodně solidního zájmu. Poutavej text musí bejt ale samozřejmostí.

2. Podle mě ne, pokud máš € navíc můžeš to zkusit na nějaké aktivní zábavní stránce (fun obrázky, fun videa, fail videa...) a pak porovnat výsledky oproti Facebook reklamě.

3. Na katalogy kašli...

Být tebou vydal bych se cestou vytvoření jakési aury "rychlého a pohodlného stahování videí z videoserverů zdarma"... stejně tak můžeš přidat možnost stáhnout pouze audio ve formátu mp3. Takovej projekt má určitě potenciál v přeposílání mezi přáteli, tedy propagace zdarma bez tvého úsilí.
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Mac píše:
Tajemství: I post na WebDealu je reklama. ;-)


Já si teda doménu nezapamatoval :D ale máš pravdu!!!
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
zemacik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 30.01.2015
Ďakujem velmi pekne za rady, a tipy.

Sranda je ze ja osobne som si myslel ze doménu som vybral uplne super a ako ľahko sa pamätá. :))
Som si ich asi 40 navymyslal , a tato sa mi zdala najvhodnejšia.

Tak este nieco vymyslím, ale uz aj s touto som mal problém. :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tohle si myslím, že už je tu asi déle. Pokud vím, tak to umí i Youtube Downloader.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se