Volná diskuze

krabby
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 164
Registrace: 18.10.2013
Schůzka s ABC Českého Hospodářství
Včera mě volala paní. Řekla mě, že má klienty, kteří poptávají práci v oboru, jaký jsem uvedl při zápisu v jejich katalogu. Znělo to zajímavě a tak jsem jí tuto schůzku potvrdil. Na internetu jsem se poté dočetl, že se jedná o klasickou schůzku ohledně SEO optimalizace. Měl jsem v plánu sní vyběhnout jak ze Zátopkem po 2 minutách, ale nakonec jsem se sní zapojil do docela dlouhé diskuze. Paní po chvíli přišla na to, že mě díru do hlavy nevykecá, že se v oboru pohybuji. Dostal jsem nabídku na jejich zvýhodněný zápis za 400 Kč/měsíc. Na jejich stránkách bych byl na předních místech a místo klasického profilu bych u nich měl microsite. Na této stránce bych mohl mít 4 odkazy. Po půl hodině jsme došli k závěru, že ten zápis není až tak výhodný a že bude lepší když si to obstarám sám. Dát 100 Kč měsíčně za odkaz, který má Srank 1 mě přijde moc. Byli k tomu i další výhody, jako přímé oslovení klientů atd. Ale stejně.

Otázka na závěr:
Jakou váhu mají v dnešním světě microsite? Má cenu je dělat?

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
Svou váhu určitě mají. Samozřejmě záleží na jejich kvalitě, originalitě, případně způsobu provázání s hlavním webem.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Microsites sa určite oplatia. O tom nemusí byť myslím ani diskusia. A nie len kvôli SEO. Každopádne 400 czk/mesiac je naozaj nezmyselná čiastka...Radšej pekne vlastný multihost a vlastné microsites, stojí to omnoho menej...

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
Gondal píše:
Microsites sa určite oplatia. O tom nemusí byť myslím ani diskusia. A nie len kvôli SEO. Každopádne 400 czk/mesiac je naozaj nezmyselná čiastka...Radšej pekne vlastný multihost a vlastné microsites, stojí to omnoho menej...


Pravda...

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Váhu má vše dobře udělané.

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Presne tak, microsite neuskodi, originalni texty a prolinkovani je nutnosti.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se