Hosting

KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Zaregistroval jsem nějaké maily, že si mám své weby zmigrovat na placený hosting. Moc jsem tomu nevěnoval pozornost.
Nyní však koukám, že mám na webu odkaz:
https://client.ic.cz/knowledgebase.php? ... icle&id=26

Tak to bude asi pravda, že freehosting od IC nadobro končí. Mám tam pár satelitních minisite "pro podporu SEO". Bude jich škoda, ale platit za jejich hosting nebudu.

Chci se zde zeptat, jistě jsem sám, kdo má na IC pár minisite. Co s nimi budete dělat vy?
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Jo jo taky jsem tam měl web a psali mi že chcou přemigrovat. Škoda nebyl to špatný hosting. Ale můžeš si na 3 měsíce obědnat hosting a pak platit. Jenom to vyzkoušet. A jestli ti to vadí zkus http://www.webzdarma.cz/ Mají to velmi podobné starému hositingu.

11311
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 31.01.2015
Tak to je škoda - tak tě pár miniwebíku co tam ještě mám někam rychle přesunu :/
Ahoj jsem nadšenec do bydlení a provozuji Nabytek-cernymost.cz
Kdo by si rád zkrátil dlouhou chvíli čtením doporučuji IKEA katalog
 Sedací soupravy jsou dominantou obývacího pokoje. Jak postupovat při jejich výběru?

mirek novotny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 160
Registrace: 07.01.2013
Tak ono je vcelku pochopitelné proč to dělají.
Prodávám a tvořím weby i eshopy. Investuji do zajímavých projektů a občas píšu blog.
 TitanCar.cz

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
No, osobně jsem ty weby přemigroval a nevypadá to špatně. Škoda že to mají placený. Asi přejdu na Webzdarma.cz což je velmi podobné.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Mac píše:
Ty e-maily začaly chodit už před několika měsíci.

No tak je možné že to posílaly postupně.

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Bude to mít i přínos, a to v tom, že zmizí mraky rádoby katalogů a s nimi špatné odkazy.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
xmrnv100 píše:
Bude to mít i přínos, a to v tom, že zmizí mraky rádoby katalogů a s nimi špatné odkazy.


:D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Teď jsem si toho, že IC končí všiml také a to při nostalgické návštěvě mého prvního webu. Škoda no, ale chápu provozovatele.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se