Hosting

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
Máte někdo zkušenosti s podporou na Netcloude bývalý Datahousing? A také, máte někdo prosím zkušenosti s hostingem, který poskytují?
Děkuji.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Bohužel, zkus Google.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Kohy píše:
Bohužel, zkus Google.


Můžu se zeptat, proč na to reaguješ, když nevíš? Farmíš posty, nebo jaký to má význam?

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Wladass píše:

Můžu se zeptat, proč na to reaguješ, když nevíš? Farmíš posty, nebo jaký to má význam?


Pokud je tu téma bez odpovědi, reagoval jsem. Často používám Google k dohledání referencí a zkušeností. Zkušenosti firma ta a ta. Když tu někdo nemá zkušenosti, může mu pomoci Google. Máš s tím problém?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Mám s tím problém. Je to zbytečný příspěvek a takový tady nepotřebujeme.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Wladass píše:
Mám s tím problém. Je to zbytečný příspěvek a takový tady nepotřebujeme.


Zbytečný post je ten tvůj, pokud tomu nerozumíš, je to tvůj problém. Zklidni hormony!

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Sám se zklidni. Místo toho, aby ses jako pan moderátor snažil oživit diskuzi, tak píšeš kraviny typu najdi si to na googlu. Reprezentace jak svině :)

gmmirek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 11.10.2016
Tento hosting už nikdy. 1 rok to fungovalo a teď jsem zaplatil platbu a nic se nestalo. Telefony nekativní ani CZ ani SK, žádné s.r.o. jen nějaká pofiderní firma z Anglie. takže důrazně varuji ale klidně si pošlete technický dotaz na podporu, nikdo vám neodpoví.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se