Volná diskuze

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Koukám že dnes je na všech webech Srank 0, to už ho seznam po vzoru Googlu taky zrušil, nebo je to jen další z řady výpadků služeb Seznamu? Nekoukal jste na to dnes někdo?
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Asi větší update, počkejme na přepis do DB. Mě hodnotu ukazuje, zkus jinou službu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No některé služby ho ještě ukazují, většina už ukazuje nulu. Vyzkoušel jsem například ranky, linkmonitor a nástroje co mám integrované v prohlížečích, tam už je všude nula, počítám že zítra to už bude všude. Ne že by mi na Sranku nějak záleželo, jen že jsem si toho všiml.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mike92
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 102
Registrace: 22.08.2013
Že už by bylo na čase. Tak uvidíme.

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Tiež na webe nula. Som zvedavý, či pôjde Srank hore alebo dole :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No uvidíme, co to má znamenat.
Však řekněme si všichni, že po té změně algoritmu, je návštěvníků ze seznamu velice poskrovnu.Tak že je jedno, zdali Srank končí a nebo se jen aktualizuje. Pozice to stejně nevrátí ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Srank je jako bitcoin, je ho jen omezené množství. Mě za posledních pár měsíců klesl o 2. Aktuálně mi některé služby ukazují 2. Jde o to, že jiné weby posílili a na ten tvůj už nezbylo. Tohle vše vyřeší odkazy.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No a s vysokým Srankem se umístíš víš, nebo je to jen honění EGA?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je to spíš honění odkazů, nejlépe jednoho odkazu z jedné domény. Ber to jako známku od pana učitele, samozřejmě obráceně. Srank, stejně jako GPR je jeden z hodnotících faktorů úspěšnosti webu v SERPu. Podle mě vždy byl a vždy bude. Základem je primární algoritmus, ke kterému se přidávají feedbacky ze soc. sítí, feedback v komentech, proklik ve vyhledávači. Je toho mnoho, co ovlivňuje celkovou pozici. Je pravdou, že po novém algoritmu spadla návštěvnost ze Seznamu, to dává logicky ideu toho, že si někdo solidně namaže. Je tam možné určité zvýhodnění webů s reklamou od Skliku, což nemám potvrzené.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jop i můj skript háže 0. Třeba to jen předělávají anebo se něco rozbilo. Ještě zkusím něco vydolovat z lišty.

-- 10.02.2015 23:41 --

Tak přes WireShark jsem vytáhl, co posílá seznam lišta a poupravil starý skript. Vypadá to, že nám odkazy ze stránek s vyšším srank podraží.

Můj předešlí skript neřešte, použijte místo toho URL

http://srank.seznam.cz/?url=404m.com

Místo 404m.com si doplňte co potřebujete.

FakeGameCZ
WD Trader: 3.67/5

Příspěvky: 57
Registrace: 01.09.2013
Tak teda pozerám, že Srank padol o 2 dole :)

11311
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 31.01.2015
U mě propad o jednu, ale to mě netrápí tolik rád bych se zase už po roce vrátil do serpu :D
Ahoj jsem nadšenec do bydlení a provozuji Nabytek-cernymost.cz
Kdo by si rád zkrátil dlouhou chvíli čtením doporučuji IKEA katalog
 Sedací soupravy jsou dominantou obývacího pokoje. Jak postupovat při jejich výběru?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se