Hosting

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Zdravím, uvažuji že své domény a služby co mám u wedosu převedu k jinému hostingu. Wedos ačkoliv je to jednička na trhu v ČR tak není tak rozsáhlým registrátorem domén jako je Hosting2.cz a nechci mít rozfrcané domény po x hostingových spolěčností i když budu požívat NS např. Wedosu. Doporučily by jste mi tento hosting nebo se mám kouknout po někom jiném. Uvažuji také nad koupí VPS (nejen na web prezentace) ale také jako app server. Díky moc Richard

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já bych ti mohl zkusit doporučit webhosting http://www.onebit.cz. Je možné jej vyzkoušet na 1 měsíc zdarma (jakýkoliv tarif si vybereš) a samozřejmě pokud by ti nevyhovoval žádný z tarifů na webu, je možné napsat a oni ti zašlou kalkulaci pro tarif přímo na míru Tvým potřebám.

VPS služby bohužel neposkytují.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Ten OneBit nevypadá špatně. Ovšem jak jsem říkal chci mít všechny služby pod jednou společností (zjednodušená administrace, jedno heslo) a takhle bych měl VPSko stejně někde jinde. Jinak díky moc :-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Ono jako je pravda že se do toho účtu může někdo dostat (ale kam ne že?). Každopádně se ptám na zkušenosti s hostingy na českém trhu, ne na zabezpečení hostingů, (o tom si můžeme popovídat někdy jindy :D).

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
:-). Když už tak ty hostuješ kde Macu?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Anglickou čeho? :D Nikdy jsem si nevšiml že by jsi tu prezentoval nějaký web v AJ.

Re4DeR
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 17.12.2012
za me spolehlive-servery.cz. super cena, kvalita a podpora :)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já třeba preferuju rozložení projektů i domén. Vsázet na jednoho koně se mi už párkrát nevyplatilo. Sice je s tím práce navíc, ale když už si to člověk rozloží může nějaké peníze ušetřit.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
To Re4DeR: Týjo kdysi jsem u Českýho Hostingu hostoval a asi se vrátím :-) Ani nevím proč jsem odcházel... :D

To Drago: Je pravda že můžeš nějaký prachy ušetřit, a co konkrétně se ti nevyplatilo?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Například jsem měl podstatnou část projektů u bývalého Angel hostingu, když měli problémy. Nejelo mi nic. Teď mám rozházené projekty na:

- Aerohosting
- Ebola
- Savana
- Wedos

Domény
- Aerohosting
- Dynadot
- Forpsi
- GoDaddy
- Subreg
- Wedos

+ Tento rok místo konsolidace plánuju naopak vyzkoušet další webhostingy.

Vyzkoušel jsem samozřejmě pár dalších jak v ČR tak i zahraničí. Zatím jsem skončil u těchto čtyřech webhosingů a šesti registrátorů.

Re4DeR
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 17.12.2012
jeste pouzivam seohosting od tele3
Na domeny wedos (tam mám i snad jeden,dva hostingy, ale postupne rusim, nejsem tam moc spokojenej) a tele3.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Drago píše:
Například jsem měl podstatnou část projektů u bývalého Angel hostingu, když měli problémy. Nejelo mi nic. Teď mám rozházené projekty na:

- Aerohosting
- Ebola
- Savana
- Wedos

Domény
- Aerohosting
- Dynadot
- Forpsi
- GoDaddy
- Subreg
- Wedos

+ Tento rok místo konsolidace plánuju naopak vyzkoušet další webhostingy.

Vyzkoušel jsem samozřejmě pár dalších jak v ČR tak i zahraničí. Zatím jsem skončil u těchto čtyřech webhosingů a šesti registrátorů.


Tyvole to bych se asi zbláznil. Bych přemýšlel kde tu doménu, hosting mám co zrovna potřebuju :D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Za mě bych taky doporučil Onebit.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Jak jsem říkal k OneBitu nejdu jelikož neprovozují VPSka. Vypadá to lákavě ale to VPSko mě štve no.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se