Platební způsoby

Fabrik
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 63
Registrace: 10.10.2014
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
A zrovna dneska jsem viděl reklama na mBank. No tak už vím proč.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Ondřej Martinek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 10.06.2013
Na nové IB u Mbanky jsem nadával taky, ale co jsem ho "musel" začít používat, tak lepší jsem ještě neměl - zrychluje mi práci s odesláním plateb. Ale pokoukávám po novém FIO IB - co jsem měl možnost ho vidět, tak je ještě o kus dál.
Jsem affiliate manažer a affilák - na blogu píšu především o výkonnostním marketingu.
 Bilancování mého podnikavého roku 2023

milosh
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 18.06.2012
Mate nekdo srovnani FIO vs. mBank?

Michal Navrátil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 14.01.2015
To ne, ale při srovnání FIO vs. AirBank mi vychází líp FIO. Ale asi je to tím, že jej používám častěji.
Začínající e-shopař

Michal Kubátko
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 25
Registrace: 06.10.2014
Mám FIO a jsem maximálně spokojen.

Jen v poslední době jsem trošku zmatený z toho, jestli jde FIO propojit s PayPalem, protože někde píší, že ano a jinde zase ne. Nicméně zkouším ověřit kartu a uvidíme jak to dopadne.
S Biorise vás zdravý životní styl bude bavit!
Přidejte se k Biorise na Facebooku.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
FIO jde propojit s PayPalem.
Sám jsem to propojoval. Ale co změnili na PayPalu design, tak ti už nepopíšu krok po kroku. Kdyby jsi potřeboval pomoct, tak klidně SZ nebo založ vlákno bokem ať se to nemísí v této diskuzi.

KliPet
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 53
Registrace: 14.11.2012
Máte prosím někdo běžný osobní účet u Equa bank? Dle jejich sazebníku mají vedení účtu a výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma. Moc se mi nezdá, že by to nebylo spojeno s nějakou podmínkou, např. zasílání výplaty nebo aktivní placení kartou u obchodníků. Máte někdo s touto bankou zkušenosti?
Vše co se dá koupit nemá skutečnou hodnotu.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
KliPet píše:
Máte prosím někdo běžný osobní účet u Equa bank? Dle jejich sazebníku mají vedení účtu a výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma. Moc se mi nezdá, že by to nebylo spojeno s nějakou podmínkou, např. zasílání výplaty nebo aktivní placení kartou u obchodníků. Máte někdo s touto bankou zkušenosti?


Ano je tam podmínka, buď ti tam bude chodit výplata a nebo si u nich vem úvěr a máš to bez poplatku.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se