Hosting

filipsich
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 06.02.2015
Dobrý den,

chtěl bych Vám nabídnout služby serveru Pohodovej Hosting. Nabízíme sdílený webhosting, reseller hosting a za pár dní představíme i radio hosting.

V programu sdíleného hostingu nabízíme první dva základní tarify zdarma. Jeden tarif bez reklam a druhý, výhodnější, s reklamou v patičce.

Samozřejmě nabízíme i placený webhosting na který můžete kdykoliv upgradovat po pár kliknutích.


Ke každému účtu nabízíme zdarma vlastní IPv6.

Koukněte na náš web http://www.pohodovej-hosting.eu/ kde získáte potřebné informace o všem.

Případně nás neváhejte kontaktovat zde: http://muj.pohodovej-hosting.eu/contact.php

nebo na emailu: postak@pohodovej-hosting.eu

Wales
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 113
Registrace: 30.01.2012
Chybí Vám na webu kontaktní a fakturační údaje: Název firmy, IC, DIČ atd..

V menu máte font který zjevně nepodporuje češtinu, vypadá to velmi nedůvěryhodně...

Část systému přeložena, část ne, navíc chyby v překladu viz.:"Neměřený Prostoru na SSD". Ve vaší databázi podpory pusto prázdno, pouze jedno téma a to "Jaké technologie používáme ?" a v něm také nic není.

Logo také vypadá jako by to dělal někdo v malování navíc se vůbec nehodí k službám které nabízíte. Header tmavý, logo s bílým podkladem..působí to opravdu velmi amatérský.

Platební metoda pouze PayPal, u takovýchto služeb bych očekával více možností, platba kartou, rychlý převod a další..

Co se týče poskytovatelů hostingu, je zde velká konkurence a nevidím žádný důvod, proč by si někdo vybral právě Vás.

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Můžu se zeptat když si objednávám hosting k čemu máte "Účel použití"? Logo s bílým pozadím na tmavém pozadí hlavičky? Pokuď je to tedy vaše práce nebo nějakého vašeho programátora což tuším že je to Free šablona když už používáté upravenou free šablonu proč tedy nemáte nastavené odsazení menu ať to nějak vypadá? Celkový váš web je katastrofický. Také nechápu použití Bootstrapu v obsahu webu (např. administraci hostingu, databázi řešení atd.), absolutně se nehodí.

Wales píše:
Logo také vypadá jako by to dělal někdo v malování

Můžu tě ujistit že tak jenom nevypadá v malování je dělané :-)

filipsich
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 06.02.2015
Děkuji za kritiku, přijímám jí. Co se týče PayPalu, kartou platit můžete, takže nevidím problém. Na webhostingu vyděláváme v zahraničí, kde máme již stovky klientů a spuštění webu i v ČR jsme chtěli pouze nabídnout služby, které se v ČR vyskytují opravdu v hodně malém měřítku né-li vůbec. Jedná se hlavně o reseller hosting a radio hosting. Když jsem prohledával web, tak jsem opravdu nenašel službu reseller hostingu, ale pouze partnerské a komplikované programy. U nás reseller hosting funguje jednoduše - koupíte si reseller hosting a pak už je vytváříte webhostingy.

Děkuji za upoznění na chybu, bude opravena. Toto není FREE šablona, ale musím říci, že to také není to co bych si představoval. Nyní se připravuje komplet celý web.
Pokud nechápete použití bootstrapu, pak to neříkejte mě, ale firmě WHMCS od které máme klientskou sekci.

Pokud se Vám to také od pohledu nelíbí, nikdo Vás nenutí si objednávat, nebo zkoušet.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
...

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Osobně jsem si zřiďil hosting pro jednu ze svých domén. Zarazil mně email v angličtině ale to už jsem nestihl dopsat.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Líbí se mi tam ty maily 100 ks za hodinu...

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Hm podla info čo sú na internete toto je Vás 2. účet na Webdeale a na tom prvom ste ponúkal podobnú službu ale to už asi tiež nie je aktuálne. Aby aj toto nedopadlo podobne.

Nehovoriac o tom prístupe ako napr.

ns1.securepanel.eu. ['5.189.134.99'] (NO GLUE) [TTL=86400]
ns2.securepanel.eu. ['5.189.134.99'] (NO GLUE) [TTL=86400]

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
prosim Vas, jaka je u tech free programu maximalni velikost jedne databaze ?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se