Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Potřebuji nahrát wordpress na 30 webů. Samozřejmě pak zprovoznit stránky. Hak to udělat nejrychleji? Mám multihosting u WEDOS přes aliasy (neomezený počet domén).
Půjde mi tam udělat WORDPRES MU? Nebo to mám udělat normálně, že tam nahraji 30 x instalaci?
V případě 30 x nahrávání přes FTP, jde to nějak urychlit a dát to "do fronty". Tj. říci nějakému FTP klientovi, toto vše z levého okna nahraj do těchto 30 adresářů?
Popř. jde nějak urychlit instalace tak, že napíši někam všechny hesla, jména DB, a pak se stiskne ENTER a na vše se natáhne holý WP? To bych chtěl asi moc, že? :-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No tak jistě by na to šel napsat nějaký script.
Pokud vím, tak u Wedosu je v administraci rychlá instalace, mělo by tedy stačit 30x ji provést.
Také jsem psal o snadném způsobu instalace wordpressu.
S MU nemám zkušenosti, ale mohl by jsi to zkusit a nebo kontaktovat přímo zákaznickou podporu ;)
_______
Našel jsem tohle - https://wordpress.org/support/topic/mul ... -multisite. Na samotném MU nevytvoříš samotné domény, ale jen subdomény. Je tedy potřeba si s tím pohrát podle návodu, který jsem ti poslal výše :)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To peeta díky:-) Sem ani nevěděl, že wedos umí rychlou instalaci z adminu, mrknu na to...

Wales
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 113
Registrace: 30.01.2012
Ano, u Wedos je instalace Wordpressu maličkost.. viz. obrazek:
Obrázek

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se