Affiliate

Pan W.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 14.05.2014
Zdravim Vas,

v teto oblasti se neumim prilis pohybovat, takze prosim o radu Vas, zkusenejsi...

Mam urcite zbozi v omezenem poctu druhu, rekneme celkem do 10 druhu (ruznych modelu) a rad bych podporil prodej pomoci preposilani objednavek. Tedy vytvoreni affiliate pro me partnery.

Vzhledem k tomu, ze netusim, jak muze byt tato akce uspesna, rad bych do toho investoval co nejmene penez. Netusite, prosim, jestli existuje nejake trivialni reseni na bazi Woocommerce (wordpress), ktere nebude stat desitky tisic Kc, abych mohl nejdrive vyzkouset, jestli je tato forma pro muj projekt vyhodna?

Pripadne, ma tu nekdo zkusenosti s vytvorenim affilu pro e-shop na wordpressu?

Dekuji mnohokrat za odpoved.

P.

StanikKolarik
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 06.04.2015
vzlhedem k tomu že jsem o tom ráno taky přemýšlel, tak si velmi rád počkám na odpověď

Pan W.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 14.05.2014
Celou noc jsem googlil, hledal a hledal, nicmene jsem opravdu nasel jen par reseni. Co se tyka pluginu, tak mi padl do oka tento: https://affiliatewp.com/ Instalace a reseni bude asi opravdu jednoduche, navic je fajn cena, 49 USD...

Vypada to, ze to vypada jako obycejny affil, tzn. pomoci referal linku, banneru se dostanou lidi na muj web a nakoupi, ja posleze zaplatim provizi partnerovi. Ja bych ale jeste potreboval to, aby si clovek s e-shopem pridal me zbozi k sobe na e-shop a jakmile by u nej nekdo vykonal nakup, tak by se objednavka preposlala ke me a ja bych ji vyridil.

Tohle reseni asi nabizi affilbox, nebo cj.com, nicmene 6k za zkousku neceho, co nemusi ani fungovat, bych nerad daval.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pokud jsem to správně pochopil, nebylo by lepší využít nějakou stávající affil síť?

Pan W.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 14.05.2014
Asi ano, nejspise mate pravdu. Prave jsem chtel najit neco nejlepe s jednorazovym poplatkem, rekneme 2000 Kc, pripadne plugin, na kterem bych vyzkousel, jestli to ma pro mne smysl, nebo ne.

Nicmene nic levnejsiho, nez je Affilbox, za cca 6000 Kc, nenachazim.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
A není rozumnější pro každého z partnerů použít affil odkaz a pak to monitorovat v GA přes nějakou konverzi? Ač se v tom moc nevyznám, asi by mi to přišlo jako schůdné řešení.

Pan W.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 14.05.2014
V teto problematice se take prave vubec nepohybuji. Ale bude to tak asi nejlehci reseni. Nejdrive zacit pouze pomoci referal linků a posleze pripadne nejaky XML export do obchodu partneru, ale to uz bude stat asi vetsi obnos penez.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
normalne to jde, existuje pro woocommerce i free plugin ...pokud by to bylo jen pro tento jeden eshop a jedny partnery, tak si myslim, ze je to naprosto dostacujici..

jinak ale musim affilbox doporucit, je to dobry, produktivni nastroj

Pan W.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 21
Registrace: 14.05.2014
Dokec: Dekuji za odpoved. Netusite, prosim, jak se tento plugin jmenuje? A ano, fungovalo by to pouze u jednoho e-shopu, rekneme na max. 10 polozek.

ypsilonko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 19.04.2015
Na spravu Affiliate je Česky software,online prostredie Affilbox alebo iný soft Post Affiliate Pro
Viac o Affiliate tu: http://freeweb0.webnode.sk/zarabanie-penazi-online-/affiliate/

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se