Wordpress

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Sháním jednoduchou jednosloupcovou responzivní šablonu - tzn. žádný sidebar a další ptákoviny. Ideálně maximálně vykuchaná jednoduchá šablona s header image (ideálně náhodný z více možností), pod tím lišta s nabídkou a pak posty v jednom sloupci. Bílé pozadí a normální patkové písmo (žádné bezpatkové arialy a jiné nečitelné nesmysly). Footer stačí jednoduchý s jedním widgetem.

Nějaké nápady? Pár možností jsem zkoušel a všechny mají zásadní závady. Nerad bych jí produkoval sám :(

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Nenapsal si jestli chceš čísté HTML, CSS nebo pro nějaký Redakční systém. Ještě ti řeknu že patkové písmo se pro weby nehodí. Patkové písmo se používá při tisku, ne na webu.

Pro wordpress máš inspiraci tady.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
richard.zavodny: Je to v sekci Wordpress, tak že potřebuje šablonu na wordpress.

basti: Nepsal jsi, zdali ta šablona má být zdarma a nebo může být i placená.
Máš tu hned několik šablon na výběr - 1 možnost, 2 možnost a 3 možnost. Já osobně bych si zvolil nějakou, která mi nejlépe vyhovuje a vytvořil od ní child theme.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
peeeeta píše:
richard.zavodny: Je to v sekci Wordpress, tak že potřebuje šablonu na wordpress


Aha.. Nevšiml jsem si. Ale mohlo by to být i v samotném příspěvku.

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Je to samozřejmě na WP, moje chyba, pardon :) Může být i placená, spíš sháním tipy na něco fakt vyladěného. Funkční, rychlé, responzivní a bez miliardy různých nesmyslů.

Možná je bezpatkové písmo děsně in, ale pokud to je delší jak dva odstavce, tak je to na čtení fakt strašné.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
basti: sehnat se dá všechno, otázkou je, zdali by opravdu nebylo lepší, to když tak někomu zadat, než hledat a pak koupit.

richard.zavodny: Ano to mohlo, ale tak i sekce napoví ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se