Volná diskuze

Bottle3D
WD Trader: 0.5/5

Příspěvky: 66
Registrace: 23.11.2013
Zdravím,

Kamarád potřeboval nedávno finančního poradce a ozval se mu jeden týpek, který nedělá pod firmu, ale na sebe a údajně vlastní i své portfolio, jenže nám to přišlo spíše jako podvod, Neznám finanční poradce, kteří by pracovali na sebe, jenom přece když jdou pod firmu, tak firma už má domluvené spolupráce se všemi okolo, jak je tedy možné, aby to jedinec domluvit například s pojištovnou, bankami apod? Abychom věděli jestli se mu můžeme ozvat nebo si najít firmu

Děkují

PeJak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 19.05.2014
Existují společnosti, které jen zaštiťují spolupráci s finančními institucemi - všechnu politiku, byrokracii, provize ... a pod tou společností může dělat firma nebo jednotlivec, a ten si nastaví jaký chce systém (třeba MLM) a záleží na něm, jak se bude prezentovat.

Třeba pro příklad ... jsem fyz. osoba / podnikatel a smlouvu jsem měl s uvedenou firmou, ale vystupoval jsem jen pod svým jménem.
Píšu o internetovém marketingu .... a naposled jsem napsal:
 Threads dostupné i v Česku!

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Dle mého drtivá většina finančních poradců dělá sama na sebe, často tedy pod hlavičkou nějaké společnosti, ale na svůj ŽL, takže takový krásný „Švarc systém“.

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Presne tak, temer vsichni delaji na sebe. ono pokud jsou sikovni tak prave nejsou zmaestnanci ale jedou jen na sebe, takze je to spise plus. Kazdopadne si over reference.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se