Volná diskuze

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Zrovna si říkám, jaký tablet zvolit? Máte někdo nějaké zkušenosti?

galax
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 96
Registrace: 21.04.2012
jedině iPad :D

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Otec má Google Nexus 7 a mohu jen a jen doporučit, tablet si samozřejmě půjčuji a myslím, že i otec i já jsem spokojen :D Operační systém běhá velmi rychle, okamžitá odezva, žádné lagy (otec hraje Geocaching, takže věčně jede několik aplikací - mapy, navigace + internet) a bez jakéhokoliv problému. Pokud bys chtěl více informací, stačí napsat :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Mám iPad mini a myslím si, že je to tablet s bezkonkurenčně nejlepším poměrem cena/kvalita. Zkušenost mám i s velkým iPadem a částečně s Nexusem 7.

- Pokud chceš 10" tablet, jednoznačně jdi do iPadu s retina displejem. Dá se na něm i nečekaně dobře psát po chvíli praxe, nevýhodou je větší hmotnost a tloušťka, na tom Apple musí zapracovat, pak bych šel do něj místo mini.

- Pokud chceš mobilitu a tedy 7" tablet, asi rozhodne cena. IPad mini je podle mě nejlepší (jsem fanda Applu, ale stejně si objektivně myslím, že to tak je), displej 3:4, nízká hmotnost a tloušťka, kvalitní hliníkové zpracování, statisíce aplikací na cokoliv. Prostě to funguje, ten tablet tě nikdy nezklame.

- Pokud jdeš vyloženě po ceně, doporučuji Nexus 7 sehnat použitý na Aukru. Za 4000 máš funkční tablet, který je podle mě sice o řád horší než iPad mini, ale ta cena je zase nepřekonatelná (u použitého). Když se rozbije, můžeš ho vyhodit z okna a ani tě to nemrzí :)

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Ja mam tablet za 2000,-,takovy ten klasik s Androidem... na cteni clanku,diskuzi,rad,portalu v posteli a tak,filmove aplikace,atd.. poznamky,kalendar, ukoly, pouzivam take na cteni e knih. To je asi tak vse, podle me je porad lepsi na praci notas a pocitac. Na druhou stranu je to super vec treba na dovolenou. Jak pise administrator, tak i muj otec ma google nexus, furt me na nem ukazuje nejake finty a musim uznat , ze mezi 7palcovymi tablety je to jednoznacny kral !!! hlavne neuveritelna rychlost a sviznost a precizni displej, to bych na nem vypichl. no a kdyz si poridis variantu s 3g, tak budes urcite spokojeny maximalne

-- 15. 04. 2013 16:30 --

hitow92 píše:
...můžeš ho vyhodit z okna a ani tě to nemrzí :)


uz se tesim, az budu moci nekdy v budoucnu rici ze 4k jsou nic,na vyhozeni z okna :D

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
To ber s nadsázkou ;)

Porovnávám iPad za 20k, který střežíš jako oko v hlavě a Nexus z druhé ruky, kde ti nějaký ten šrám vrásky na čele nepřidělá.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Mám iPad a spokojenost, na co jsem si ho koupil tak to plní, prohlížení fotek, internet, hry, nejvíce se mně na tom líbí jednoduchost a funkčnost. Vše funguje tak jak má, doporučuji.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

martinecek2000
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 110
Registrace: 07.06.2013
Já mám nějakej šunt od sencoru element 7 version 2 basic a PŘÍSŤĚ BYCH SI HO NEKOUPIL! strašně pomalé odezvy...ale jinak ujde :)

LubosHa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 03.11.2013
Osobně doporučuji buďto iPad, nebo potom Transformer Book od Asusu - http://www.expert.cz/asus-transformer-book-t100ta-dk014b-win8/, hodně možná i nějakou Nokii, ale to je tak všechno :)

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
iPad, ale stejne mame ho uz dlouho a pouziva se stale mene a mene, notebook porad vede.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Mám Galaxy note pade 2 a jsem spokojený. Sice jsem sy myslel že na něm budu ve velkém psát texty, ale nejvíc jej využívám k sledováni online světa.

filaj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 08.01.2015
Používam Samsung Galaxy Note 10.1 (3 verzia). Zistil som, že sa mi hodí len keď niekde cestujem. Inak ho vôbec nepoužívam, možno Windows tablet by bol pre mňa užitočnejší.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se